thy bilet

arkadaşlar merhaba, thy ile berlin-istanbul uçuşu yapacağım. bilet almak üzereyim. 2 temmuz'da tegel-sabiha gökçen 15.45-19.30 uçağı en ucuzu ondan bilet alacağım. fakat arama yapınca uçuş no yanında hep thy sembolü var bi tek bu uçuşta yok. uçağın tipine baktım diğerleri airbus bu boeing. şimdi ortak uçuş falan çıkmasın bu? sonra bavul sınırlandırması falan varsa pegasus gibi. emin olamadım. sırf pegasustan bavul hakkı alırsam eşit olacak diye thy'ye 3-5 kuruş fazla vereyim dedim ama emin olamadım şimdi.

ayrıca bütün uçaklar atatürk'e bi tek bu sabiha'ya iniyor. normal thy uçuşu değil mi bu??

thy'nin sabiha gökçen'de tuttuğu b737-800 filosundan onlar. bir fark yok rahatça alabilirsin.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.05.14 21:35:25)
Uçuş kodunu web'te aratmayı deneyebilirsin. Ortak uçuştur muhtemelen ama bagaj mevzusu dediğin gibi olmaz. Bileti alırken kaç kg yazıyorsa odur. 15 veya 20.

  • spatzle  (21.05.14 21:36:14)
bagaj hakkı 30kg + 8kg kabin çantası bi de.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (21.05.14 21:43:43)