Sorulara alakasız cevap verip yorum yapanlar uçurulsun mu ?

ben uçurulması kanaatindeyim.burası soru cevap sitesi insanlar birşey öğrenmek için soru soruyorlar. Haksız mıyım ?

tamam.

  • baldur  (21.05.14 20:39:27)
haksızsın.

  • devilred  (21.05.14 20:40:24)
bence de uçursunlar. şimdi yine birileri "ama arada eğlenmek de gerek" diyecek. onlar başka platforma gitsin bi zahmet.

millet bazen abartıp ego şişircem diye sorunun da duyurunun da içine sıçıyor.
  • brotha b  (21.05.14 20:40:39)
Sen de veriyorsun bazen alakasız cevap, uçurulabilirsin.

  • Lola90  (21.05.14 20:42:50)
Tabii. Hatta alakasız duyuru açanları ve duyuruya cevap olduğu halde cevap bu diye işaretlemeyeni de uçursunlar.

  • armagan  (21.05.14 20:42:59)
Haklisin tabii ki. armagan +1000.

Bence duyuruya cevap oldugu halde "isine gelmedigi" icin tik atmayanlari da ucursunlar.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (21.05.14 20:44:27)
soruya göre değişir. mesela az önce açtığın duyurun kimse tarafından ciddiye alınacak bir soru değildi. insanlar istediği gibi cevap verebilir ona öyle de yaptık zaten.

  • rock n roll  (21.05.14 20:44:41)
Hoşuna gitmeyen cevabı tik atmayanı da uçursunlar?
Çirkinleri uçursunlar.
Google yerine buraya soru soranı uçursunlar.
Liselileri uçursunlar.

Bir tek ben kalayım. Herkes bana sorsun.

A pardon, o zaten var. ask.fm

Yahu ne meraklı herkes birbirini uçurmaya, göndermeye.

Kimse kimseyi uçurmasın, oturun şurada adamakıllı.
  • g man  (21.05.14 20:44:52)
bence haksızsın. moderatör zaten alakasız cevapları gördükçe siliyor. ayrıca kime göre, neye göre alakasız?

  • dessy  (21.05.14 20:45:06)
uçurulmasın, yazık.

  • [silinmiş]  (21.05.14 20:45:54)
eksiduyu.ru

şöyle duyuru açanlar uçurulsun mesela.
  • ykyt  (21.05.14 20:46:31)
Duyuruda cevap devrimi yapalım. Troller ve kendini bilmezler defolup gitsin. Millet soru soruyor, cevap olarak sen nasıl sorarsın diye küfür eden var.

  • Leporidae  (21.05.14 20:49:51)
bu duyuruya mecburi olarak ikinci cevabım; evet uçursunlar.

çünkü sadece işi gücü taşak geçmek olan tipler var. kendi soru sorunca hayati derecede önemli, ama başkalarının sorularında çok bilmiş. dalga geçer gibi cevaplar vs. o eleman uçurulsun işte.
  • brotha b  (21.05.14 20:50:38)
patates.

  • fortisvita  (21.05.14 20:52:03)
o ucurulsun bu ucurulsun. sonra? tek basiniza ne yapacaaniz duyuruda?

cevap: i ih. sorusuna da bagli ama.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (21.05.14 20:54:42)
Arada reklam amacli filan giriliyor. Onlar ucuruluyordur heralde. Onun harici, ben elimden geldigince duzgun cevap vermeye calisirim. Ama bazen soyle soru geliyor. "Orasini v'ye etelemek istedi. Zeytin yagi sursem damar tikanikligi olur mu." gibi. Hani millet guzel eglendiriyor cevaplar kesinlikle burda bulunmam icin ayri bir etken. Wikipedia gibi olsa durmam heralde, sikilirim.

Mesela su basliga sirasiyla: cukubik, fikibok, kalem pil, erik vb.. yazilsaydi gulerdim. Rahatsiz olmazdim. alakasizda cevaplar bile bir sey anlatmaya calisiyor.
  • ibomiu  (21.05.14 20:57:31)
Soruya cevap vermek, cevap vermesi beklenen kişi insiyatifinde bir durumdur. tavır sorgulanamaz ( demokratik rejimlerde.) ister ekşi-realist, ister optimist-iyimser isterse alaycı.... bu bir fikirsel davranıştır. bu yaklaşımınız ile dikta rejimine uyum sağlamış, Bir yazar (veya grubu...) gibi algıladım sizi!

  • voyage  (21.05.14 21:53:47)
Bazen gerçekten komik olan yanıtlar gelebiliyor. Mesela soruya yanıt vermek yerine "entry nick uyumu" linki vermiş. Soruyu soranın ismine bakıyorsunuz gerçekten uyumlu. Bunun ve bunun gibi küçük şeylerin büyütülmemesi kanaatindeyim.

  • grgn  (21.05.14 22:01:11)
bazıları ucurulmalı. ama görgüsüz abazan ayıların duyurularında oluyorsa alakasız denen yorumlar, ucurulmamalı.

  • akare  (21.05.14 22:13:20)
haksizsin.

  • tutun kolonyasi  (21.05.14 22:23:04)
bence burada soru soranlar sorularına gayet yanıt alabiliyor. arada eğleniyoruz da ne var ki bunda? ekşisözlükte bile formatın anası bellenmişken bunlara takılmak çok saçma bence.

  • vendorth  (21.05.14 22:23:23)