Ucuz kıyafet ayakkabı

Şimdi yaz gelmiş. ben de bu vesileyle dolabımda hiçbi şey olmadığını öğrendim. 3-4 haftadır 2 farklı eşofman altı ve 3 yıllık spor ayakkabıyla takılıyorum. bi de cebime elimi attım, bi ayakkabılık para çıkar sadece bu işlere. önümüzdeki 2 ay boyunca da sıkıntılı olcam bu konuda.

ucuzundan şort-tişört ve ayakkabı nereden alınır gençler ? ama baya ucuz olsun. şöyle 10 parça değil. 1 ayakkabı, 2 tişört, 1-2 tane de şortu 100-150 liraya kapatabilir miyiz :(

olm herkes mi zengin :(

  • Dimi  (21.05.14 16:12:01)
Collezione'dan alabilirsin hepsini uygun fiyata. İndirim zamanlarını beklersen biçok orta düzey mağazada da bişeyler bulabilirsin aslında. Ya da internette trendyol gibi sitelerden bazı çok bilinmeyen markalara bakabilirsin.

  • pandispanya  (21.05.14 16:13:49)
tişört şort tamam da ayakkabı zor iş, sen bi salı pazarına gitsene iyidi ora

  • blossom  (21.05.14 16:14:40)
Bilimum peros, hemis, ihracat dunyasi vs gibi mağazalar.

  • fistikliemenems  (21.05.14 16:19:26)
Ayakkabıyı bilemedim... Onu da arkadaşların dediği gibi salı pazarından

  • fistikliemenems  (21.05.14 16:20:14)
lcw, koton, collezione gibi yerlerde ucuz kanvas spor ayakkabı bulunması lazım oralara bir göz at. flo'ya da bak.

  • lily briscoe  (21.05.14 16:24:21)
H&m basic kismina bakin. Bez ayakkabi alabilirsiniz ucuza yazlik. Ayrica terkos pasaji ve beyoglu ismerkezinde erkek kiyafeti satan yerler de var. Oralara bakin. (Istanbul'da oldugunuzu varsaydim.)

  • ay nov kung fu  (21.05.14 16:31:54)
tünel terkoz çıkmazından 5 liraya şahane tişörtler alabilirsin. c&a, h&m, lcw de gayet ucuz. geçen iki erkek şortunu 60 liraya hallettim misal h&m'de.

  • ayyh geldi beyler kacin  (21.05.14 16:33:51)
mudo

  • mattiadestro  (21.05.14 16:34:33)
Morhipo.com'un özel indirim kulübünü takip et. 1 şortu 20 liraya, 1 tişörtü 5-10 liraya, 1 ayakkabıyı (tiger-converse-pumayı) 40-50 liraya aldım. Tecrübeyle sabit. Bunları yakalamak istiyosan net%70 indirim kampanyasını takip ediceksin. Arada bir çıkıyor. Her gün bak, ayda 1-2 denk gelirsin. Kampanyayı tür tür yapıyolar yani kışlıkta denk geliyo yazlıkta. Bakmaya devam et ümidini yitirme.
Son olarak orjinal mi diye sorma lütfen, tabi ki orjinal koskoca boyner arkasında ve 30 gün içinde ücretsiz koşulsuz iade hakkın var. Bol şans.

Not: Alcağın ürün-markada bedenini-numaranı bilirsen çok daha rahat olursun.

Ayrıca colezione defacto lcw gibi markaları tavsiye etmiyorum.
  • onakomabunako  (21.05.14 16:35:45)