Aynı telefonda birden fazla whatsapp

Acemiyim bu konularda da, telefona yeni hat takıyorum, whatsapp eski numaradan devam ediyormuş, yeni hattan whatapp'a girmek içn ne yapmalıyım?

whatsapp > ayarlar > hesap > numara değiştir

bulamadı iseniz whatsapp ı silip yeniden kurmak kesin çözüm.
  • grimer  (21.05.14 10:23:34)
ayarlar -> hesap -> numarayı değiştir.

  • inheritance  (21.05.14 10:25:46)
peki bunu yapınca eski hesabım, konuşmalarım vs. aynen duracak değil mi? İstediğim zaman bir o numaradan bir diğer numaradan girebilir miyim whatsapp'tan?

  • neverletyougodown  (21.05.14 10:33:28 ~ 10:46:20)
fazla giriş çıkış yapınca 24 saat falan bekletiyor.

  • grimer  (21.05.14 10:41:08)
bilmiyorum, daha önce yapmadım, sadece ayarları kurcalarken gördüm.

  • inheritance  (21.05.14 10:43:50)
Eski konuşmaları sadece sistem dosyası olarak saklıyor, whatsapp üzerinden erişemiyorsun. Ya da ben beceremedim.

  • cakabo  (21.05.14 11:32:59)
bende eski konuşmalar da duruyor.her hat değiştirdiğimde ise taktığım hattın numarasını istiyor.diğerini iptal etmedim.oraya bir şey yazan olmuş mu diye arada takıyorum eskisini.

  • möldersgotinnue  (21.05.14 12:07:14)