çok acil havale / eft yardımı gerekiyor

selamlar,
iş bankası hesabına herhangi bir atmden havale / eft göndermem gerekiyor. hangi bankanın atmsi üzerinden para gönderebilirim? garanti atmden iş bankasına yollamayı denedim "böyle bir hesap bulunamadı" diyor. iş bankasından kartsız işlem denedim sanırım banka kartı ile oluyor sadece oda sorun çıkardı...

şu banka atmsinden iş bankası hesabına havale / eft yapılıyor dediğiniz bir yer var mı? iki saattir koşturuyorum yardım edin...

edit: "kartsız işlem her bankaya havale / eft"

bu saatte eft olmaz. tek şansın iş bankası bankamatiğine yatırmak. kartsız işlemlerden yapılabiliyor olması lazım hatta 4 lira para kesiyorlardı.

  • vendorth  (20.05.14 20:39:57)
@vendorth teşekkürler ama kartsız işlemlerden havale yaparken müşteri numarası falan istiyor.. ben iş bankası müşterisi değilim ki.. kesilen para önemli değil yeter ki şu işimi halledeyim öldüm ya..

  • synche  (20.05.14 20:41:50)
karşıdaki kişinin müşteri numarasıdır belki bilemedim ki? çok uzun zaman oldu işbanktan para göndermeyeli ama bana göndermişlerdi daha önce kartsız işlemlerden.

göndereceğin kişinin müşteri numarasını yazarak deneyebilirsin diyeyim. veya illa gönderen müşteri no istiyorsa benimkini vereyim :D
  • vendorth  (20.05.14 20:57:09)
atm'lerden kartsiz islem- tc kimlik-karsi tarafin hesap no'su-havale tutari ve gonder butonu.

Bu sekilde yapiyorum ben.
  • mavi istiridye  (20.05.14 21:09:25)
kardeşime yapıkredi'den gönderiyorum
yapı kredi müşterisi değilim, sadece bu işe uygun atm olması gerekiyor.
tc kimlik numarası ve hesap numarasını yazıyorsun miktarı seçiyorsun +5 lirayı da hesaplayarak açılan deliğe veriyorsun olay bitiyor.
  • azizakin  (20.05.14 21:28:45)
saat 11 anca hallettim. gönderdiğim adamın müşteri numarasını kullandım, oldu... teşekkürler herkese...

  • synche  (20.05.14 22:52:08)