dubaide ne ucuz?

eskiden elektronikti ama artık değil anladığım kadarıyla. camper, new balance gibi bizde kazık çakılan amerikan markalarında fiyatlar nasıldır acaba?

Alış verişle ilgili herşey ucuz.

Elektronik , tekstil ve benzeri bir çok ürün.

Geçen gün bir canon aldık burada 2000 lira civarlarında oradan 600 dolara aldık.
  • colorwithnotexist  (20.05.14 11:48:47)
Yakıt sudan ucuz.

1 lt benzin 1.5 lira civarıydı
1 lt su 8 tl

Alış-veriş merkezinde her marka ürünü bulabilirsin ama fiyatları öyle çok ucuz değil.
  • air  (20.05.14 12:36:29)
Fiyatlar bekledğin kadar ucuz değil maalesef. Çok aşırı fark etmiyor. TRde olmayna şeylere bakabilirsin o tarz elektronik merakın varsa. Ben sony qx100 almıştım mesela, TRde yoktu.

  • roket adam  (20.05.14 15:35:34)