neydi bu çizgi film?

satın al-seyret-sakla döneminde videodan seyrettiğimi hatırlıyorum, ama hafızam yalan söylüyor da olabilir. zannedersem uzun metrajlı bir çizgi filmdi. anime de olabilir. aklımda kalan birkaç ayrıntı, bir uzay gemisi, içinde baba ve oğlu, bir de android robot... hatta bu robot da kadın formundaydı ve bir çatışma anında aküsünün mü, güç kaynağının mı ne değiştirilmesi gerekiyordu. şansa bakın ki bu da tam götüne karşılık gelen noktada bulunuyormuş. arkadaş aklımda kalan şeye bak. neyse belki olayın aydınlatılmasında yardımcı olabilir.

jetgiller mi desem ne desem...

  • kisa bisey olsun istemistim  (19.05.14 00:42:44)
jetgiller demeyiniz.

baba sakallı olabilir evet. ulysses 31 mi yoksa?
  • sanat guresi  (19.05.14 01:15:20)
eğer kasetten izlediysem o değildir diye düşünmüştüm. ama dediğim gibi hayli ufaktım. bir ara indireyim de bakayım bölümlerine.

  • sanat guresi  (19.05.14 19:55:44)