Arka Sokaklar

1.gamze ozcelik'in karakterine nooldu? Murat'la bosandilar mi nedir?
2.yeni 2 tane kadin polis var onlar ne is? bi tanesi murat'a yavsiyo yeni sevgilisi falan mi olcak?
3.riza baba'yi niye hapse tiktilar?

gamzeyi öldürdüler.

  • sutlu nescafe  (18.05.14 15:25:14)
Yeni bolumu cekiliyor mu hala diye wiki ye baktim.

Yener Tarafından vurulması sonucu 292. bölümde Kulağından kan gelmesi ile beraber beyin kanaması geçirmesi sonucu şehit oldu.Asıl 292. bölümde ayrılmasıyla tam Olarak 293.bölümde diziden ayrılmıştır. Diyor
  • ibomiu  (18.05.14 15:26:00)
1- vurularak öldü.
2- onlar bu sezon başladı, sarışın olan kız murat'la sevgili oldu.
3- bi tane çok güçlü bi karakter girdi mafya gibi, bu sezon başından beri onlarla kapışmalarıydı, bi ara hapise attırdılar işte rıza baba'yı. bi tane polis öldürülmüştü, onun silahını falan rıza baba'nın odasına yerleştirdiler yalandan, o şekilde.
  • xenophobe  (18.05.14 15:27:51 ~ 15:28:19)
1. gamze özçelik'in oynadığı karakter öldü.
2. evet kızın birisi murata yavşıyor, sevgili oldular bile. diğeri ne ayak henüz karar veremediler sanırım ama muhtemelen o da mesuta yavşayacak.
3. karanlık adamların işine çomak soktuğu içindi galiba.

lan ben baya baya izliyormuşum bu diziyi :D
  • livaneli kadir  (18.05.14 15:30:59)
Srfsz murat hemen sevgili yapmis vay anasini. Peki o mimiksiz duygusuz bi kadin polis daha vardi, o da mi geberdi?

  • yemektehamsivar  (18.05.14 15:43:25)
çağla kubat'ı diyorsun heralde. o da 2-3 sezon önce öldü.

  • xenophobe  (18.05.14 15:45:24)
Yok o degil yav tipini sevdigim dizide tum oyuncular 3.sinif kalite. Digeri esmer olan

  • yemektehamsivar  (18.05.14 15:48:59)
Melegin tayini cikti,leyla ve murat sevgili,muzoyla mesut tada biseyler olabilir ama ama mesut o cevher i oldurmeden kimseyle sevgili olmaz,riza baba da zaten cevher yuzunden girmisti hapse

  • brnbrs  (18.05.14 16:07:25)
zeynep beşerler'i diyorsun o zaman. onun tayini çıktı 2 sezon önce falan. sonra 1-2 bölümlüğüne geri geldi konuk oyuncu olarak bu sene.

  • xenophobe  (18.05.14 16:19:41)
Benim bildigim en son gamze ozceligin pornosu cikmisti falan sonra ayrilmadi mi o diziden. 2 ve 3 hakkinda bi sey diyemiyecegim

  • kutsalbok  (18.05.14 16:28:51)
abi insan spoiler ibaresi koyar ya

  • pescador  (18.05.14 16:32:50)