ıtunes müzik arşivi

ıtunes'te müzik arşivim vardı fakat bilgisayarıma format attığım için arşivde gitti,şimdi yeni müzikler atmak istiyorum fakat ıphone daki müzikleri silecek.
eski arşivimi nasıl geri alabilirim,telefondaki müzikleri ıtunes e geri yükleme imkanım var mıdır?

bununla ilgili çok ara program var. onları deneyin bence. ben kullanmadğımdan şudur diyemiyorum. epılcılar yazar.

  • ben smyrna  (18.05.14 14:01:53)
(bkz: itools) yenilerini atarken sorun yaşamazsınız.

  • iste o kavunici balik  (18.05.14 14:39:25)
itools cok iyidir ama kullanmak icin itunes yüklü olmalidir, itunesa girin ya da telefondan bilgisaya baglayinca otomatik eszamanlamayi kaldirin, telefonu baglayip sifreyi girin tus kilidindeki. itoolsla önce garantilemek icin tüm arsivinizi bilgisayara kaydedin. sonra sarki ekleyebilir ya da bu cektiginiz arsivi itunesa ekleyerek geri düzenleyebilirsiniz. tek konu itunesa eklerken hangi dosya yolundaysa (belgelerim masaüstü vs.) ekledikten sonra kütüphaneye, degistirdiginiz zaman dosyalari geri bulamamasi. o yüzden önce düzenleyip sonra itunesa ekleyin.

www.downloadsource.net

sol framede media, sol üstte select all, export to -> dosya lokasyonu. arsiv indirildi.
  • wiillii  (18.05.14 15:01:17)