[]

Babami araba kredisinde kaziklamislar mi?

Selam dostlar,

Babam 46 bin tl ye araba aldi. Hem de megane malasef. 26 bini pesin 20 bin kredi cekip 36 ay taksitle yapildi anlasma.

Gel gelelim babama imzalatilan kredi miktari 20.622 tl olarak gozukuyor. Babam sonra itiraz ettiginde , kredi sigorta parasi oldugunu iddia ediyorlar.

Fikiriniz nedir?

Tsk

 
babana silah zoruyla "imzalattılarsa" evet kazıklamışlar. baban okumadan imzaladıysa ucuz kurtulmuşsunuz.


  • vfgerty  (18.05.14 09:27:11) 
İmzadan önce konuşulur. Bence bu olayda baban 20bin kredi istemiş, masrafları ve geri ödemesi bildirilmiş ve masrafların kredi içinden ödenmesi teklif edilmiş. Babanda bunu kabul etmiş. Sorun yok yani.


  • cliquot  (18.05.14 09:42:12) 
Unuttum yazmayı mobilden editleyemiyorum editi:
Müşteri genelde gelir ve "Elime 20bin geçsin kardeşim hesapla uğraştırma beni" der. Böyle olmuş olabilir.

  • cliquot  (18.05.14 09:43:52) 
20bin çekersin 19500 eline geçer. masraflar sigorta vs. düşülür çünkü. o elime 20bin geçsin demişse öyle çıkmıştır. normal.


  • cha  (18.05.14 12:06:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.