[]

THY Bilet Degisikligi

selam,

thy'den alinmis dis hatlar ucusu degistirmek istiyorum. daha once babam da yapmisti 3 ayri sefer aradiginda 3 ayri fiyat vermislerdi. en sonunda 30 euro odeyip cikmisti degistirmisti galiba.

ben de bu sabah aradigimda cumartesi aksam ucagina degistirirsem 259 tl, ogle ucagina degistirirsem 202 tl ceza olacagini soylediler. bu degisikligin kurali nedir? bilet sinifina gore bir ceza kurali vardi sanki?! bunlar dogru fiyatlar mi? yoksa bir de taksim ofisine gidip yuzyuze konusmam gerekir mi? internetten de fiyatlara bakilmiyormus..

bilen yardim ederse cok sevinirim

tesekkurler

 
biz de mısır biletlerini rusya'ya çevirirken 80 euro (200 lira) ceza ödemiştik.

biletin ekonomi sınıfıysa böyle oluyor.
  • sezercik yavrum benim  (18.05.14 13:55:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.