amazon kindle pw ile cloud kullanımı

merhaba millet, sorudan yeterince anlaşıldı mı bilmiyorum. beni elimdeki kitapları cloud a yüklemek ve lazım olunca idirip okumak istiyorum. eski kindle'ım da bulunan kitaplar bu cloud a bir şekilde aktarılmış ve ben yenisine geliince baktım heps duruyor, okuyacaklarımı indirdim okumayacaklarım cloud da bekliyor. nsıl yaparız bunu?
bilgisayara amazon cloud kurdum kitapalrı attım olmadı. tarayıcıdan attım olmadı. kindle da gözüksün istiyorum.

teşekkürler.

calibre progrmaı ile kütüphanenizdeki kitapları, kindle e-posta adresinize gönderdiğiniz zaman
amazon içindeki personal documents kısmına alıyor
yani cloud'a
ondan sonra internet bağlantısı ile buradan dokümanı cihazınıza indirebiliyorsunuz
send to kindle programını da kullanabilirsiniz
  • seytan ayrintida gizlidir  (20.05.14 11:40:02)
şimdi buradaki kitaplar cihazın içine otomatik iniyor. diyorum ki inmesin cloud da beklesin? bunu nasıl yaparız?

  • hoot  (21.05.14 09:35:49)
normalde siz kindle üzerinden sync and check items demediğiniz sürece cihaza indirmemesi lazım ama bilemedim şimdi

  • seytan ayrintida gizlidir  (29.05.14 15:57:51)
galiba ben o dediğinizi yaptığım için geliyor.

  • hoot  (30.05.14 23:50:41)