HTC one servis

sevgili duyuru sakinleri,

htc one'ın acılmayan(en azından kullanıcı tarafından) kasası sebebiyle serviste cizik, yamulma, kanırtma gibi problemler olduğunu işittim.

var mıdır acaba one'ını servise veren, veya bir yakını vermişse bilgisi olan? problem yaşanmış mı acaba bu acıdan. tedirginim, cizik gelmesinden.

teşekkürler.

ben verdim.. pembe kamera sorunu nedeniyle.. kasamda çizik falan yoktu ama beats yazısı silinmişti biraz.. servisten döndüğünde kasa tamamen değişmişti ve herşey 4 4'lüktü.. içiniz rahat olsun verin gitsin..

  • asabi  (18.05.14 01:15:20)
fotoğrafını çek vermeden önce, sonra çizik gelirse kanıt bulunsun elinde. hatta servisde cihaz teslim alındı diye kağıt imzalıyorsun ya, onun üstünde çek.

bir arkadaşımın bir kaç sene evvel htc cihazı teleservice tarafından çiziklerle geri döndüğünde fotoğrafları gösterip, özür için üst model cihazla evine dönmüştü
  • utkucbkc  (18.05.14 01:50:22)