[]

Bloomberg Terminal

selam,

daha hic kullanmadim bloomberg terminal'i sadece neler yapilabildigini ordan burda duydum. bunu eve almadan once bir ogreneyim, cidden isime yarayip yaramayacagini kendim goreyim diyorum. satin almadan bunu nasil yapabilirim?

tesekkurler

 
kullanmadim ama bir ara bakmistim, free trial'i olmasi lazim. internet sitesinde detaylari iyiydi diye hatirliyorum. yine de isterseniz almadan once mail atarsiniz, bir demo ayarlarlar mutlaka. hic olmadi ekran goruntuleri istersiniz.


  • f_d  (17.05.14 21:42:22 ~ 21:42:32) 
ciddi olarak sordugunu dusunerek,

aylik 1600 dolar civari bir bedeli var odeyecek gucun varsa telefonla ara , merak etme en az 1 ay demo hakki verirler hatta 3 ay bile verirler.

evine/is yerine en az 2-3 kere gelip anlatirlar.

eger spesifik bir piyasa ile ilgileniyorsan onu da belirt ( mesela hisse senedi, emtia gbi) onunla ilgili uzman kisiyide yollarlar.
  • spy of soul  (18.05.14 12:57:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.