kpss sorunu

Arkadaşlar, ben kpss'ye kayıt yaptırırken ordaki sivrizekalı bir memur tutturdu diploma notun gerekli yoksa olmaz diye, ben de salladım bişey. Neyse kontrol ettim çok farklı değilmiş aslında ama düşük söylemişim. Okuldan transkript falan da alamıyorum düzelttirmek için çünkü şu an başka şehirdeyim. Bir sorun çıkarır mı acaba?

Diploma notunu beyan etme zorunluluğu yok. Bizzat kpss başvuru klavuzunda yazıyor. Boş bırakılabiliyor. Sistem kabul ediyor.

  • saruwatari  (17.05.14 15:07:37)
Hocam işte adam zorlayınca ben de attım bişey. Sistemde o gözüküyor şimdi.

  • cy7  (17.05.14 15:08:51)
Kılavuzdan alınmış görüntüden de anlaşılacağı üzere zorunlu bir alan değil. i60.tinypic.com

Benimki de beyan etmem konusunda baya zorlamıştı. Hatta transkript getirmen zorunlu demişti. Kılavuzun ilgili sayfasını göstererek kendisini ikna ettim.

Sizin durumunuzun bir soun teşkil edeceğini zannetmiyorum.
  • saruwatari  (17.05.14 15:17:45)
@saruwatari, hocam ösym de aman çok önemli değil falan dedi ama güvenemiyor ki insan bunlara

  • cy7  (17.05.14 15:20:47)
diploma notu kısmı boş bende de, sorun olmaz demişti görevli. ama bir arkadaş da sizin gibi yanlış bilgi vermiş, dilekçe yazmıştı. sanırım 25'ine kadar süre varmış. telefon açıp bilgi alınıyor.

  • strangerinhere  (17.05.14 16:32:33)
hocam telefon açıp bilgi aldım da işte elimde belge yok şu an, sorun orda

  • cy7  (18.05.14 05:04:46)