Yaratıcı Düğün Davetiyesi Örnekleri?

Kankam evleniyor. Ama düğün davetiyesine düzgün bi çözüm üretemiyoruz. Var mıdır güzel örnekler? Yazılanlar, tasarlananlar falan?

www.etsy.com

burda böyle çok değişik fikirler falan yok ama çok estetik şeyler var.
  • aggromela  (10.06.09 13:09:58)
benim en son gördüğüm ve hoşuma giden davetiye şöyle

üzerine bir damat, bir de gelin resmi basmışlar ama dikine iki çizgi çek iki resmin ortasından, sadece sol taraflarını koy. daha sonra bu yarım resimleri çizgilerden kesip sağ tarafa katlamışlar. böylelikle resim tamamlanmış. bir de aynı teknikle kalp koymuşlar.
  • co2s2  (10.06.09 13:28:56)
geçen sene önerdiydik birilerine, orda da yazıyor olmalı; konser bileti şeklinde davetiye demekteyim.

  • pyro clustic flow  (10.06.09 13:55:53)
bir arkadaşım gazete kupürü şeklinde yapmıştı. davetiyenin en üstünde hürriyet gazetesi temasında mürüvvet yazıyor gazete ismi hesabı. altında manşet "x ve y evleniyor" şeklinde. mnşetin altında yine büyük punto bir yazı, birlikteliğin kısa özeti tadında bir cümlelik. altında çiftin fotoğrafı ve fotoğraf yanında da haber metni. artık ne yazarsanız.

  • kibritsuyu  (10.06.09 14:13:25 ~ 14:16:28)
ilaç kutusu şeklinde yapan vardı.

  • fiddlerontheroof  (10.06.09 14:34:47)
Biraz fikir verir belki:
images.google.co.uk

  • 386 dx  (10.06.09 16:41:25 ~ 16:41:39)
kendi fotoflarından oluşan (yüzlerce küçük küçük fotolar) bir davetiye yapmasınlar, ben yapıcam onu. film şeridi gibi bir davetiye de yapmasınlar. onu da ben yapıcam.

  • bitter cikolata  (10.06.09 17:04:45)
grafik tasarımcı bir arkadaşım comic book/süper kahramanlar gibi bir davetiye yapmıştı - işte küçük bir dergi gibi, kapakta kendi ve eşinin süperkahraman çizimleri, uçuyolar filan, kapağı açınca içinde yepyeni maceralara açılıyoruz gibi bişi yazmışlardı. benim çok hoşuma gitmişti, ama 11 yıl önce olduğundan tam hatırlayamadım yuh bana.

  • zkurmus  (10.06.09 18:55:46)