nba ile ilgilenenler

miami indiana serisinin miami geçer mi? 1,25 oran var atim mi 2000?
aynı şekilde san antonio - oklahoma'yı geçer mi? ibaka sezonu kapattı, 1,55 oranı var san antonio tur atlar'ın. temiz değil mi?

indiana uzun bir süredir oldukça formsuz durumda. wizards serisini izlemedim fakat hawks'a elenmenin kıyısından döndüler. miami de buraya kadar tokatlaya tokatlaya geldi. mucize olmadıkça miami indiana'yı da tokatlayıp nba finaline çıkacaktır.

sas-okc için bir şey diyemiyorum.
  • kivanc1  (17.05.14 11:24:43)
bana san antonio çok daha cazip görünüyor. gerçi indiana'nın da bir halt edeceği yok ama play-off'ta bir şekilde sürpriz yapıyor adamlar, 1.25'ten 2000 için çekinirdim ben. ama SAS döver ya, dövmez mi? bir değil iki değil dört maç, alamaz bence OKC.

  • pescador  (17.05.14 11:31:47)
bence san antonioya oyna hem kadro hem hoca olarak daha iyiler. indiana serisinde saha avantajı indianada ve indiana kendi sahasında miamiye zor yeniliyor.

  • ize  (17.05.14 11:35:43)
bugün sağlam futbol da yok, birinde karar kılın da ben de oynayayım.

  • camino real  (17.05.14 11:36:15)
camino real
atletico madrid çifte şans 1,99 temiz oran. bence rize de yenecek. elazığ çok eksik ama amaçsız maç. gs de bankoların bankosu. yener artık amaçsız erciyes'i.

  • baldur  (17.05.14 12:14:10)
sezon içinde okc dört maçın tamamını kazanmış sas'a karşı. ilk maçta parker'ın oynamasına göre oynayayım o zaman sas'a.
indiana saha avantajı olsa ne olur baba, oraya kadar uzatmaz miami. 4-1 gibi alır sanki miami.

  • baldur  (17.05.14 12:17:44)
ben de maksimum 1 maç bekliyorum İndiana'dan. Rezaletlet. Ama 2000 çok para.

  • brad pitt  (17.05.14 12:19:42)
baldur teşekkürler.

gs banko 1 e katılıyorum. beşiktaş da kazanacak bence. atl madrid de aklımda, ama korkuyorum hacım. gerçi barça o defansla mümkün değil galibiyet alamaz, ama bazen bişey oluyo ibnelere. o maçın 2. yarısında canlı bahis yapmayı düşünüyorum.

bi de bugün real madrid sezonu galibiyetle kapatacaktır. eksikler geri döndü.
  • camino real  (17.05.14 12:23:25)
yarın real madrid maccabi'yi haşamat eder. 1,20 çok düşük ama banko bence.

  • baldur  (17.05.14 12:33:00)
katılıyorum.

  • camino real  (17.05.14 12:35:24)
basmalık maç arayanlara bu akşamki sochaux-evian maçını da önerebilirim ama önce eksiklere bakmam lazım. sochaux kazanamazsa düşüyor. kazanırsa da evian düşüyor. bu sezon pek izlemedim ikisini de ama benim bildiğim sochaux bu maçı kendi evinde bırakmaz. evian yeni sayılır ligue 1'de, bu kadar baskı altında oldukları hiçbir maç hatırlamıyorum.

avrupa'da 1.80 civarında geziyor sochaux'nun oranı. param olsa oynardım. ama dediğim gibi eksiklerine de bakıcam. bi saniye.

edit: bulamıyorum yahu bi türlü.
  • pescador  (17.05.14 12:39:42 ~ 12:47:55)
o maçın 1X'i banko, oranı 1.21

  • camino real  (17.05.14 12:45:29)
1.25 oran düşük ama miami en kötü 7 maçla da olsa geçer indiana'yı.

ben olsam basardım 2000'i.
  • darkinsideyou  (17.05.14 13:04:50)
heat pacers'i ezer. en fazla bir maç alır pacers.

spurs-thunders eşleşmesi için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. zor bir eşleşme. ibaka'nın yokluğu westbrook ve durant'in varlığını değiştirmiyor. spurs kitelese de çok kolay kiteleyemez bence.

onun dışında atletico yenilmez 02çş
galatasaray erciyes'i harcar
  • papillon7  (17.05.14 14:47:51)
bugün güzel geçti sanırım arkadaşlar?

  • baldur  (17.05.14 21:19:35)
kanka halı sahada parmağı kırdım, çıkıp iddaa oynayamadım. gitti paracıklar.

  • papillon7  (17.05.14 21:46:46)