bu videoda okan bayülgen haklı mı haksız mı

www.youtube.com

alkislarlayasiyorum.com

eksisozluk.com

beyn.org

bence haksız dumanı kadına gitmese de kapalı yerlerde sigara yasağı var kuralları ihtiyaçlar belirler yasak varsa uyulmalı hem sigara ile medyatik biri olarak gençlere kötü örnek oluyor

Normal şartlarda bir insan o mesafeden içer, kimse de birşey demez bence. Ama mevzubahis Bayülgen olunca, "Ben anarşiğim yasak tanımam sinir bozarım ehehehe" moduna girince insanların tepkisini çekiyor. Dolayısıyla iki kelam etme ihtiyacı hissediyor kişi bence.

Videoyu hatırlıyorum, kadını faşist olmakla itham etmişti. Allahaşkına, faşist lafı ne ara bu kadar ayağa düştü?
  • sevgikusunkanadinda  (17.05.14 00:27:08)
şöyle haksız buluyorum, sigara içmeyi okan kendinde hak bulabiliyorken aynı haktan onu dinlemeye gelip sigara içen dinleyicler bu haktan yararlanamıyorsa ortada bir eşitsizlik olduğu içün okan'ı haksız buluyorum.

bir de okan çok bozdu. bozmaz dedik yine bozdu. öyle böyle değil. fena bozdu.

okan'ın fuat avnisi için şöyle buyrun.

(bkz: zeenogr delorange)
  • tekil3.şahıs  (17.05.14 00:28:23 ~ 00:28:55)
Bence de haksız.

  • ontheroad  (17.05.14 00:31:10)
haksız. o kadar haksız ki gerçekten şu an acayip açıklamaya üşendim.

not: sigarayla düzenli bir ilişkim var.
  • it's just a cigarette  (17.05.14 00:31:16)
bu adam cok artiz. tamam kadin uzaktan etkilenmez isguzarlik yapmis olabilir ama okan da artiz yani. kapali alanda o kadar kisinin karsisinda sigara icmek nedir yani. git arada zikkimlan.

  • exlibris  (17.05.14 01:00:41)
bence okulda konuşacak konu bulamamış, ajanstan bi kadın getirmiş demiş işte "ben sigara içiyomuş gibi yapıcam sende gel astımım var rahatsız oluyorum diye çirkeflik yap bende seni yerin dibine sokayım malzeme çıksın". ben başka bir açıklama bulamadım çünkü

  • GibsonRulesv2  (17.05.14 01:07:01 ~ 01:07:19)