İzmir taşınma

Emekli memur halam ve eşi izmirden ev alacaklar, soyak siesta dan bakıyorlar.. Bileniniz var mı?
İzmir de ev alacak olsanız nereyi tercih edersiniz, 120-180 bin arası fiyata? soyak evleri güzel midir, gugıla da yazdım ama soyak I'n satışa çıkardığı evleri bulamadım?

soyak siesta bildiğin saçma sapan bir yerde hatta toplu taşıma nasıl onu bile bilmiyorum bir süre soyak mavişehir evlerinde oturdum evler evet güzel ama saçma sapan kendi içlerinde kuraları v.s. var beni çok germişti açıkçası.

karşıyaka-bostanlı bölgesini tercih ederim ben ama o fiyatlara düzgün ev bulmak bu bölgede zor yani 140bine ev alıp içini kendileri yaptırmaları gerek tabi bu binanın eski olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • exodia  (16.05.14 23:26:17)
gelsinler göztepe'ye yerleşsinler bence.

  • illegalstar  (16.05.14 23:35:10)
120 ye zor ama 180'e karşıyaka çarşı... hatay göztepe filan ve bostanlı demirtepe tarafında bulunur.

  • ben smyrna  (16.05.14 23:38:49)
120-180 arası ev güzel semtlerde çok zor. Hatayın biraz daha üstüne çıkıp Yeşilyurttan bakılabilir. Buca/Şirinyer den bakılabilir. Tabii ulaşım sorunları yoksa Şehir merkezinden uzaklaşıp çok daha güzel evler de bulabilirler.

  • alaimisema  (17.05.14 09:15:44)