komikli isim uydurma

merhaba canlar

sevdiceğimi havalanında karşılamaya gidiyorum birazdan. elimde adını yazacağım bir döviz tutayım demiştim, komikli olur güleriz falan diye. sonra dedim ki bari ismini yabancı biriymiş gibi yazayım. ama şimdi nasıl uyduracağımı bilemedim. bi tavsiye verin be:)
diyelim ki adı da soyadı da osman olsun: Osman OSMAN
Osmanis OSMANYAN gibi misal..

edit:
bir de şöyle deneyelim:
adının sonunda -han
soyadının sonunda -can var
buna kafiye bulabilir misiniz?

"Osamanik OSMANİNSKİ"
"sadece Osman"
"Osman Osman Osman Osman Osman Osman Osman Osman" dövize sığdığı kadar
"Osmanski OSMANOVİÇ"
  • loveinaflipbook  (16.05.14 13:02:33)
Lord Osman Osmanski
Sir Osmanya Osmanski

İsme göre(gerçek ismine göre) daha yaratıcı bir şeyler çıkabilir
  • basond  (16.05.14 13:06:57)
bence az ünlü bi oyuncunun ya da futbolcunun adını yazın. güzel bi takım elbise giyin, eğer erkekseniz, sonra cool bi şekilde beklemeye başlayın. millete heycan olsun.

ya da;

-oldoviç eki olabilir. osmanold osmanoldoviç.
  • elorelia  (16.05.14 13:08:05)
Osman OSMANOV

  • rock n roll  (16.05.14 13:08:05)
Osmanis Osmanyan Yunan anne-Ermeni babadan doğma gibi dikkat et faşistler dövizini yırtmasın :)

Bir sürü isim türetilebilir aslında. Futbolcu isimlerine falan bakabilirsin.

OSMANOV OSMANSEN
OSMANDO OSMANOPOLİDİS

NOT: Haydaaaaa ben yazana kadar millet yazmış :)
  • fatal error  (16.05.14 13:11:34 ~ 13:12:19)
bir de şöyle deneyelim:
adının sonunda -han
soyadının sonunda -can var
buna kafiye bulabilir misiniz?
  • shubulubapshubaptishaluva  (16.05.14 13:23:54)
Sir Orhanus Kumcanis
Lord Orhanyan Kumcanova

  • basond  (16.05.14 13:27:03)
...hanov ...canski

ayrıca anası babası ismi koyarken kafiye bulmuş zaten :D

..hanım
...canım yaparsın aeheahfhaef

oğuz atay aşığı biriyse mesela, selimciğim ışık gibi ....hancığım ...can yazabilirsin.
  • nickimin hakkini veremedim  (16.05.14 13:27:05 ~ 13:28:22)