staj başvurusuna geri dönüş

merhabalar,

nisanın sonlarına doğru staj için bir şirketin yazılı ve sözlü mülakatlarına girdim.
sözlü mülakatı yaptıktan sonra oldukça olumlu bir hava vardı, biz mayıs ortasına kadar size haber vermiş oluruz dediler.
16 mayıs oldu, tık yok. ik'cı kadın (aynı zamanda mülakatı yapan ve mülakatlar öncesi de mailleşmiştim kendisiyle) bana en son kartını da verdi, sorum olursa diye.
şimdi ben bir mail atsam mı, sonuçlar ne oldu diye? ters tepmesinden falan korkuyorum. belki de çok kuruntuluyum...

ne yapayım arkadaşlar? :/

bi mail at. süreç hakkında bilgi almak istemende bence sıkıntı yok. ama bu obsesif eleyeyim diyen ik.cılar da varmış. biraz daha bekleyebilirsin aslında mayıs sonuna kadar.

  • merena  (16.05.14 10:37:49)
Kibar bir şekilde mail atmanda bir sakınca olmaz. Ben hep öyle yaptım. Biz de insanız ona göre plan program, alternatif staj bulma vs. durumları var, o yüzden garip karşılamazlar.

  • patiska  (16.05.14 11:07:06)
Mutlaka şunu oku: www.banaisbul.com

  • aradaki uzaklik  (25.05.14 21:32:14)