800 sayfa nasıl çalışılır ?

Hepsini okumam gerekmese de en az 600 safya garanti okumalıyım. Bu kadar şey nasıl çalışılır ? 18 günüm var.

hemen başlayarak :) okuman lazımsa okuyacaksın, okumadan bitmez o 600 sayfa. önerim küçük parçalara böl, küçük hedeflerine ulaştıkça gez dolaş başka şeylerle uğraş.

  • hunzah  (16.05.14 09:31:56)
hakim olduğun bir konudaysa mühim yerlerden başlayarak okuyabilirsin. tam olarak hakim olmadığın bir konu ise ne kadar sıkıcı olursa olsun baştan başla ve bir kere bitirip mevzuyu anla. yani tam olarak öğrenmek için değil de konunun sistemini kavramak için. sonra altını çizdiğin yer vs. önemli yerlri tekrar okur gerekirse özetler yazarsın.

  • hkaan  (16.05.14 09:32:22)
Günde 50 sayfa eder. Hiç bir şey değil!
Zaman kaybetme ve oku.
Hatta 10 günde (80 sayfa x 10) bitirirsin. kalan 8 gün ince ince keyfine göre tekrar yaparsın.
  • gece lampulu  (16.05.14 09:46:39)
Gunde 80 sayfa oku, onemli gordugun her yeri fosforlu kalemle ciz. Kalan bi haftayi da sadece fosforlu kalemle cizilen yerleri okuyarak gecir. Kesin cozum

  • sarhosun biri  (16.05.14 09:56:29)
hukuk fakültesi öğrencilerinden kınama gelmeden otur çalış

  • eleutheiros  (16.05.14 10:16:15)
1. sayfadan başlayarak çalışılır.

gerçekten dayak istemiyorsan başla çalışmaya.
  • mea maxima culpa  (16.05.14 10:39:48)
11 gün sonra finallerim başlıyor notlar artı kitaplar toplam 8000-10000 sayfa arası.

  • vedat chili peppers  (16.05.14 10:47:05)
modiwake isimli ilacı bir yerlerden temin edebiliyorsan bir arkadaşından falan önce onu bul, eğer bulamıyorsan da bir şey değil 2-3 güne okursun.

  • vedat chili peppers  (16.05.14 10:48:36)
günde 100 sayfa hızlı okuma yapıyorsun. yapılmayacak şey değil. hızlıca okuyup önemli yerleri, okuyunca o paragrafın özünü hatırlayacağın yerleri fosforlu kalemle çiziyorsun. daha sonra kalan 10 günde en az 3 kere tekrar edebilirsin fosforlu yerleri.

  • orhan tv  (16.05.14 12:18:09)