Bu adamda vicdan var mı

soru resimde

Dostum adam demişsin ama ben bu resimde bir adam göremedim ???

  • sapkasiz cikmam abi  (16.05.14 06:05:06)
yahu burda bu adama adam diyecek bi kimse bulunmaz zaten. nedir amaç yani vicdan mastürbasyonu mu. tanındık bilindik biri bile değil ki bi yorum yapalım hakkında.

  • tescillimarka  (16.05.14 06:27:25)
kim bu ya, vicdanı olup olmaması niye bizim şeyimizde oluyor. her şeyi, herkesin lafını dert edeceksek ohooo kafayı yeriz abi. sallama. görmezden gel.

  • juninho77  (16.05.14 06:42:15)
twitter kullanan biri varsa cevap yazsın: "dişinin arasında göt kılı kalmış afedersin" diye.

  • loveinaflipbook  (16.05.14 08:22:46)
ya vicdan değil de muhakeme yeteneği yok bence. ekonomiden, arz talep dengesinden falan da anlamıyor. zaten fotoğrafa baksana liseli bu, daha fazlasını beklememek lazım.

dediğine baksana, mantığıyla ülkede işsizleri garson yaparak işsizlik sorununu bir günde çözebiliyoruz ilk tahlilde.

@juninho77 haklı, ayağı yere basam adamla tartışılır. bunu görmemezden gel.
  • marido  (16.05.14 09:14:19)
hayatımda ilk, bilemedin ikinci kez tescilli'ye harfiyen katılıyorum. böyle mal mal adamları hedef gösterip "bunlarda vicdan yok mu" diye sormanın anlamı ne? her gerizekalıyı, kafası çalışmayanı ayıklayıp onunla mı uğraşacağız?

  • pescador  (16.05.14 09:37:46)
Yorum yapılacak bir şey yok.
Insan düşünen bir hayvandır. Bu tiplere ne anlatsan boş, çünkü düşünmekten acizler!

  • gece lampulu  (16.05.14 09:43:25)
esas sizde vicdan var mı?
amacınız ne bunu koyarak?
bakın akp destekçileri böyle insanlar demek değil mi?
e ben de koyayım twitter da gördüklerimi bunlarda, vicdan var mı diyeyim.
bize ne arkadaş, bize ne!
  • ne nicki be  (16.05.14 09:43:32)
yok.

@ne nicki be burda akp diyen olmuş mu? soru açık. bu herifte vicdan var mı? cevap yok. sen de koy istediğini. sanki koymuyorlar. kayıtsız şartsız birini savunacak kadar kör olmayanlar da var. sen de dene arada. iyi oluyor.
  • merena  (16.05.14 10:32:49)
yanlış olmuş bu. bunu ver bakalım bi kafeye/lokantaya garsonluk yapsın max5gün sonra ağlamaya başlar.

bilip de konuştuğunu sanmıyorum. en kıçı kırık yer bile deneyim istiyor şu an! nerde garsonluk yapcaksın? hangisi seni alıyor? referans istiyor hadi referans buldun önceki deneyimlerinin arasında sağlam mekanlar arıyor. altı üstü asgari ücretli dandik bi yer bile yapıyor bunu.

bu eleman neyin kafasında?

her neyse her kafadan çıkan sese cevap verecek olursak ohooo..
  • indescribable  (16.05.14 11:06:13)