Frenchpress Önerisi

Diğer katkı maddeli kahveleri bırakıp filtre kahveye başlamaya karar verdim.Yalnız bu frenchpressler basit aletlere benziyor.Aldıktan sonra elimde kalmasından korkuyorum.Nereden aldınız öğrenebilir miyim? Tabi fiyatı da çok yüksek olmasın.Tchibo,Ikea ve Bim'de satılıyor sanırım.

starbucksta var.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (15.05.14 18:32:31)
Bodum al.

  • angelus  (15.05.14 18:49:07)
ben koçtaştan 15 liraya almıştım benim çok aman aman sağlam bir şey değil arada bir filtresinin ordaki vidayı elimde sıkmak durumunda kalıyorum ama öğrenciyim yetiyor bana.

  • ruh i tibbiye  (15.05.14 18:51:13)
startbucks'tan aldım. gayet kullanışlı, sıkıntı yaratmadı. ama aldıktan sonra mudo'da daha ucuza görmüştüm. orda da var.

  • merena  (15.05.14 19:22:56 ~ 19:23:13)
ben mediamarkt'tan şunu aldım 48 liraya, gayet güzel: www.korkmaz.com.tr

  • talemon  (15.05.14 19:28:23)
french press'in en önemli parçası metal filtresidir. bu filtrenin örgüsü ve aralarındaki boşluk önemlidir. düzgün olmayan ve geniş boşluklu filtrelerden içilen kahvede tortu kalır. french press'in türkiyede bulunabilecek en iyi markası bodum'dur. saygılar :)

  • mr.goodcat  (15.05.14 21:10:43)
gloria jeans ten 15 liralık bir alet almıştım, hala kullanıyorum ama tavsiye etmem.

  • inheritance  (16.05.14 09:50:47)
ilk tırt kullanmıştım 10tl lik paslandı bi zaman sonra, bodum aldım 3 yıldır kullanıyorum hiç bi sorun yok, normalden biraz pahalıdır ama iyidir. starbucks larda satılır.

  • ravenudon  (16.05.14 10:26:27)
sağolun arkadaşlar,tavsiyeleriniz doğrultusunda bodum'da karar kıldım.

  • phoenix58  (16.05.14 14:53:11)