[]

Izlenesi eTohum Konusmalari

selam,

bu etohum'da bir kac tane guzel konusmaya denk geldim. kanzuk, nevzat aydin vs.

fakat genel olarak videolar kategorilere gore ayrilmadigi icin biraz karmasik olmus.

sizin izlediginiz, aklinizda kalan onerdiginiz videolar (konusmalar) var mi?

tesekkurler

 
serdar kuzuloğlu


  • elmalili hamdi yazar  (14.05.14 22:58:14) 
boşver etohum'u ya. valla. her biri zaten 1 saat falan, ve hiç kestiremiyosun hangisi kaliteli, hangisinde ses duyuluyor vs.
ted daha iyi bu konuda. takıl bikaç playlist'e, onların related'ından falan iyi yol bulursun.

benim keyif aldıklarım alemşah öztürk, serdar kuzuloğlu, kanzuk ve simit sarayı'nın başındaki adamdı.
  • hjarteblod  (15.05.14 00:50:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.