eskiye oranla insanlardan daha çok nefret ediyor musunuz ?

sokaktaki tanımadığınız insanlardan eskiye oranla daha çok nefret ediyor musunuz ?

tanımadığım insandan niye nefret edeyim? manyak mıyım?

edit: ben de bi düşündüm de, saygısız, anlayışsız, sağduyusuz, aptal olmakta ısrar eden insanlardan nefret ediyorum.
  • himmet dayi  (14.05.14 19:54:11 ~ 22:35:26)
Hayır. Her zaman eşit oranda nefret ettim. Ayrıca asla insan ayrımı yapmam hepsinden nefret ederim.

  • onexey  (14.05.14 19:54:12)
hayir. bilakis eskiye oranla insanlara daha toleransli yaklasiyorum. onceden otekilestirdigim kisileri simdi daha da anlamaya calisiyorum.

  • exlibris  (14.05.14 19:54:38)
sokaktaki tanimadigim insanlardan degil genel olarak insanlardan daha cok nefret ediyorum yaptiklarini daha iyi yorumladikca.

  • me23  (14.05.14 19:55:24)
Kesinlikle ediyorum. Çoğu ölse keşke.

  • johan sebastian  (14.05.14 19:55:47)
nefret etmiyorum ama tahammül gücüm iyice azaldı. eskiden belki de çok önemsemediğim boşver dediğim olaylara şimdi tepki gösteriyorum.

  • rock n roll  (14.05.14 20:04:26)
geziden sonra algılarım değişti biraz. artık hem o kadar negatif bakmıyorum özellikle yaşıtlarıma. bu güzel insanlar gezideydi hep diye düşünüyorum.
ayrıca önceden çok iyi tanımadığım kişileri daha iyi anlıyorum artık eskisine oranla.

  • lily briscoe  (14.05.14 20:13:33)
Exlibris +1

Hayat birilerinden bir seylerden nefret etmeye degmeyecek kadar kisa
kisa. Temeline indigimizde nefret etme ya da hoslanmama ya da dislama sebeplerimiz o kadar sacma ki insan hayret ediyor :)

Benim elime ne gececek tanimadigim etmedigim insandan nefret etmem? Beni sikintiya sokacak tam tersi sinirlendirecek mutsuz edecek.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (14.05.14 20:16:05)
etmiyorum, niye edeyim?

  • pescador  (14.05.14 20:17:27)
Etmiyorum yaaa. Ne nefret edicem.

Ben onemsedigim insanlara karsi bi duygu beslerim.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (14.05.14 20:23:53)
valla facebook twitter ve sözlükler sayesinde her gün insanlara olan nefretim artıyo. sadece şunlar bunlar diye ayrım da yapmıyorum en basitinden solcu geçinene de sağcı geçinene de kılım.

  • bir garip seyyah  (14.05.14 20:26:50)
Yoo

  • dafuq  (14.05.14 21:27:34)
hiçbir değişiklik yok.. o kadar büyük bir nefretim ve tiksintim var ki zaten artamaz konumda..
bunu arttırabilecek maksimum seviyeye getirecek insanlar yaşadı öldü daha beteri dünyaya gelemez;
albert fish mesela..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (14.05.14 21:31:04)
neden edicenki sonuçta buradaki insanlarda sokakta birer yabancı, ama herkes yardımcı olmaya çalışıyor sonuçta

  • mirty  (14.05.14 21:38:07)
sokaktaki adamdan niye nefret edeyim +1 ama tayyip ve taifesi sayesinde bay bay hümanizm durumu oldu bende. eskiden kimseden nefret etmezdim. artık bazı insanlardan nefret ediyorum.

  • kül  (14.05.14 21:52:17)