Türk Kahvesi Makinesi

Arçelik'in makine güzel ama evde çok seyrek Türk Kahvesi içtiğim için gereksiz pahalı. Daha ucuz bir alternatif önerisi istiyorum.

i.hizliresim.com şu resimdekindense bahsettiğiniz başka hiçbir makine onun gibi iyi kahve çıkaramaıyor ya da ben denk gelmedim bilemiyorum, hele i.hizliresim.com şu şekilde olanlar var hiç sevmiyorum onlarda yapılan kahveyi..

Madem evde seyrek yapılıyor yapın bakır bir cezvede bence en güzeli o..
  • mutekebbir  (14.05.14 10:35:07)
jugador, max 50 TL civarı.
mutekebbir, evet, aynı makineden bahsediyoruz. İkinci fotoğraftakilerden istemiyorum zaten. Cezveyle yapmak daha makul ona bakınca.

  • arnold schwarzeneger  (14.05.14 10:38:48)
o makinenin teklisi var, 2/3 fiyatına galiba.

  • nereye bu gidis  (14.05.14 11:15:31)
2 değişik cihaz kullandık ama arçelik telve bence bir numara. 125 lira kesinlikle ederi bir fiyat. İçme frenkansınızı artıracaktır emin olun

www.akakce.com
  • spankenstein  (14.05.14 12:08:20 ~ 12:12:22)
spankenstein, iş yerinde kullanıyorum, gerçekten güzel.

  • arnold schwarzeneger  (14.05.14 13:18:48)