[]

Dropbox Sorusu

selam,

dropbox'imda az yer kalmis. bazi isime yaramayan klasorler var. zamaninda bir takim projelerde calistigim adamlarla ortak klasorler. ben bu klasorleri kendi dropbox'umdan silersem (bilgisayardan klasor siler gibi gidip delete yapcam), bu klasor icindeki dosyalar o adamlardan da silinir mi?

ben silinmesin istiyorum. sirf benden gitsin. nasil yaparim?

tesekkurler

 
evet gidecektir.
web üzerinden giriş yapıp klasörü seçin ve "shared folder options" (paylaşılan klasör ayarları tarzı bişiydir) orda leave folder diyeceksiniz. o zaman siz ayrılırsınız dosyalar da durur ama.

ekleme: ayrılma işlemi sonrası dosyalar bilgisayarınızda durur ama artık onlar senkronize olmadığından bilgisayarınızdan gönül rahatlığı ile kaldırabilirsiniz.
  • advice duck  (13.05.14 19:19:07 ~ 21:23:44) 
@advice duck: yaptim oyle ama bu sefer de benim bilgisayardaki dropbox klasorumden gitmedi o klasor.


  • gerard  (13.05.14 19:37:53) 
gitmez iste. istersen kendi dropbox klasorunden baska yere al, istersen sil.


  • osuruklu  (13.05.14 20:17:06) 
@osuruklu: e "leave folder" dedikten sonra kendimden silersem kendimden gidecek de, digerlerinden de gidecek mi?

ben sadece dropbox'umda biraz daha yer acilmasini istiyorum.
  • gerard  (13.05.14 20:27:04) 
abi onlardan gitmicek iste, sen leave folder diyerek aradaki iliskiyi baglantiyi kopariyosun. ayriliyon abi iste paylasimli klasorden. ondan sonrasi senin bilecegin is. ister sil, ister kes dropbox disi bi yerlere yabistir.


  • osuruklu  (13.05.14 20:53:54 ~ 20:54:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.