erkeğe en çok yakışan küpe modeli hangisi ?

hediye alacağım, hangi tarz küpe iyidir ? hatta ulaşabileceğim resim link vb verebilirseniz şukela olacak.

Kac delik var?

2 delik icin gumus halka kupe iyi oluyor.

1 delik icin minik pirlanta bile kullanan var statu icin.. siradan insanlar celik.
  • ibomiu  (13.05.14 17:08:05)
  • himmet dayi  (13.05.14 17:08:31)
siyah halka pek sevmiyorum ben de 2-2 gümüş halka. öndekiler daha büyük arkadakiler daha küçük. gümüş halka iyidir.

  • mr fusion  (13.05.14 17:23:47)
hicbiri yakismiyor erkege.

  • tutun kolonyasi  (13.05.14 17:25:34)
Bence bunlar çok güzel, pırlantasız ama model böyle. Kadın halimle benim de en sevdiğim ve kullandığım küpedir: sc.mizu.com

Ya da yine gümüş olarak bu model ama daha ince olanları var, onlar da çift delikte güzel duruyor. :) siyah alma.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (13.05.14 17:26:04)
www.teknikportal.com

Bu tarzın siyahı, gümüşü kesinlikle. Lütfen taşlı tuşlu kullanmasınlar, berbat duruyor.
Ayrıca iki kulakta küpe olursa çok çok şahane olur. İki kulaktaki farklı da olabilir lakin bu fotoğraftaki gibi olsun. Şindilik bu kadar. (:

Aa bir de halkaların ucunda sallantılı küçük şeyler oluyor ya öyle de olabilir.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (13.05.14 17:33:13)
bence pahalisindan tek gümüs halka küpe en iyisi. Bazen beyaz altin da yapiyorlar o da olur, gümüsün hediye olarak degeri düsük kalabilir.

  • megalomaniac  (13.05.14 17:45:50)
soyle bisey olur, hem sade hem kirlenip turk kizlari tiksindirmez. paran coksa o modelin pirlantasida olur.

24.media.tumblr.com
  • angster  (13.05.14 17:51:56)
valla benim gördüğüm en güzel erkek küpesi şu:

www.google.com.tr

çok ciddiyim. saçlar uzun olsun ama.
  • devilred  (13.05.14 18:21:13)
www.erkekkupe.com
www.assilvergumus.com
statik.gumus34.com
www.gumusdukkani.com

ikisine de aynısını takmak suretiyle ben böyle takıyorum.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.05.14 19:09:19)