Kendime ünvan

Kendime hiçbir ünvanı layık görmeyen bir insanım. Karşımdaki insanlardan beni ayıran birşey olsun istemem ancak şöyle bir durumum var. Yeni bir şirket kurdum. Anonim Şirket 2 ortağım daha var fakat şirketin kurucusu, ayrıca bütün işlerini idare eden benim. Çok yakında yurtiçinde bir fuara katılıcaz ve kartvizit bastırmam lazım ama kendime bi türlü bir ünvan veremiyorum.
Bana itici geliyor, ne desem daha uygun olur.
Örnek olarak Genel Müdür, Kurucu, Başkan zart zurt gibi ama itici olmayan bişeyler demem gerekiyor.

ceo

  • anil  (12.05.14 01:19:27)
kurucu başkan.

  • devilred  (12.05.14 01:21:32)
unvan olarak "walter white".
gülümserler hem.

  • yalnux  (12.05.14 01:27:55)
@cigerdelen ortaklarla bir problem yok onlar, danisman gibi calisiyorlar zaten.
Kurucu Başkan fena degilmis.
Bilmiyorum abi bu bir internet girisimi, benim yaptigim da bir online hizmet.
Sanki cok buyuk bir firmaymis gibi afilli unvanlar garip geliyor.
Ofis bile yok yani evden calisiyorum.
  • sfist  (12.05.14 01:29:04)
Kurucu Eşbaşkan

  • heritage  (12.05.14 01:42:36)
İmza beyannamesindeki şirket ünvanınız neyse onu yazın.

Yönetim Kurulu Başkanı olabilir, Kurucu Ortak olabilir
  • m e l t e m  (12.05.14 01:55:18 ~ 01:56:43)
board member

member of board

yönetim kurulu üyesi =)
  • kveldulv  (12.05.14 15:15:44)
Kurucu Ortak / Cofounder

İcra Kurulu Başkanı / Executive President
  • battal gemalmaz  (12.05.14 15:19:02)
Yönetim Kurulu Eşbaşkanı

  • Absinthe75c  (12.05.14 15:24:41)