kıza yorum yapalım lütfen

jest, mimik falan nasıl sizce? gözleri böyle çok mu büyük bana öyle geldi. güzel mi?

www.youtube.com
www.youtube.com (ortadaki)
www.youtube.com

japon balığı gibi. ruhsuz bir de epey, mimiksiz sanki

  • anil  (12.05.14 00:29:43)
çok gergin ve ürkütücü bence. hırsımla ezerim seni bebeğim ;)))) tipi var.

  • mayaa  (12.05.14 00:32:48)
gözlerim kapalıyken her şey harika. Ama açtığımda çok itici, sevimsiz.

  • megalomaniac  (12.05.14 00:35:05)
Jest-mimik eksikliği çekiyor. Gözlerinde bir sorun yok temel olarak, ama zaman zaman biraz fazla açıyor. Ortalama bir güzellikte.

  • stormborn  (12.05.14 00:35:42)
o kadar kötü değil, hafif bir çekiciliği var, ama az.

  • yalnux  (12.05.14 00:37:27)
daha iki gün önce de sormuştun aynısını. itici bir kız, güzel de değil.

ek: benimki cevap değil mi? yoksa iki gün önce de aynısını sorduğunu söyledim diye mi bu tavrın? yazık.
  • devilred  (12.05.14 00:37:48 ~ 00:46:40)
ben itici ve korkunç buldum, yani karşısında rahat edemeyeceğim, gerileceğim türde bi tip. tabii ki sadece "tip" değerlendirmesi bu, belki şahane biridir bilmiyom.

  • pescador  (12.05.14 00:37:49)
ben yazmam, kız bana yazarsa çıkarım ama.

  • shafuck saiser  (12.05.14 00:40:09)
Tekrar bir izledim de, belki yaptığı müzik ile mimiksiz-ruhsuz bir karakter sergilemenin birbirine yakışacağını düşünmüştür. Hani olur ya ruhsuz, ifadesiz, bol dövmeli, saçı kurdeleli, hafif goth, eyelinerlı kadınlar... Hatta büyük ihtimalle öyle düşünmüştür. Günlük hayatında böyle biri olduğunu sanmıyorum, çünkü ruhsuz olmaya çalışırken mayaa nın da söylediği gibi "hırsımla seni ezerim bebeğim ;))))" tipine dönüşmüş an an. Oturmamış, olmamış kendisine.

  • stormborn  (12.05.14 00:44:59)
abi ayarladıysan bi şans ver. yemeğe falan çıkın derim.

  • ykyt  (12.05.14 00:51:04)
bi bana mı çok sexy geliyor. şöyle soğuk manasız bakan kadınlara hasta oluyorum anasını satayım

düdüt: korkunç derecede çekici. güzel demiyorum ama çok çekici. yada gece 1 ondan böyleyim
  • GibsonRulesv2  (12.05.14 00:54:59 ~ 00:55:55)
bu gruba bayılıyorum. coverlar süper. kadının sesi de güzel bence. fakat kendisi değil.

  • nawar  (12.05.14 01:07:01)
Ortadakini videoda "aşık olunası" diye düşünmüştüm. İlk videoda mimikler fazla dikkat çekici. Hoş değil. Ama "call me maybe"yi söylerken sesi bariz yetmiyor. O mimikler doğru sesi yakalamak için olabilir. "Hırsımla ezerim" tespitini doğru bulmadım bu sebeple. Güzel işte kız. Alsınlar sana.

  • vyava  (12.05.14 02:34:46)
leş leş kapa.

  • MouseP  (12.05.14 03:08:25)