Galaxy s5 kazandım. Satsam mı iPhone 4s'le devam mı etsem?

Bir yarışmadan galaxy s5 kazandım, garantili falan filan sıfır cihaz. Hali hazırdaysa 2 senedir kullandığım ve şarjının biraz hızlı bitmesi dışında bir sorunu yok.

Acaba iphone'u satıp samsung'u kendim mi kullansam? yoksa 2000 liraya galaxy'i satıp yurtdışında dil kursu için biriktirdiğim paraya mı eklesem?

sat, dil kursuna ekle. telefona ne katarsan kat yarin eski kalacak. kendine bir sey kat, yarin bambaska olsun.

  • wiillii  (11.05.14 22:28:21)
ben olsam satardım.

  • kyha  (11.05.14 22:28:59)
sat ne gerek var. simdi elinde iphone yerine samsung olunca mi mutlu olacaksin yoksa yurtdisinda biraz daha uzun kaldiginda mi?

  • babamasoliimbananickaldirsin  (11.05.14 22:31:16)
sat +1
dil kursuna ekle

  • jedilance  (11.05.14 22:40:49)
yurtdışı parana ekle. napacan telefonu hepsi aynı.

  • brkylmz  (11.05.14 22:45:58)
sat dil kursuna ekle telefonun 1 sene sonra yeni modeli çıkacak ama senin dil ihtiyacın geçmeyecek.

  • exodia  (11.05.14 23:13:07)
dil kursu.

artık cep telefonları arasında bi fark kalmadı sadece oyunda farkediyor telefonlara çıkan ağır oyunlar da pek kaliteli değil zaten özellikle full dokunmatik kontrolle hala psp/ps vita yerini alamadı o yüzden yeni telefonlara akın etmeye gerek yok hepsi aynı aşağı yukarı
  • toua tokuchi  (11.05.14 23:16:07 ~ 23:16:41)
Sat dil kursuna git. Yurtdışından dönerkende son model bir telefon alır gelirsin ..

  • ondkz  (11.05.14 23:29:58)
tabiki de sat. işini görebilen bir cihaz var.

  • anil  (11.05.14 23:33:41)
sat

  • yuto  (12.05.14 00:30:47)
sat hocam 4s gayet yeterli bir telefon hazır yeniyken sat daha da çok kar edersin android telefonların fiyatları her gün 2 lira düşüyor neredeyse.

yalnız yarışma neydi acaba merak ettim bu konularda çok dertli biriyim de...

www.eksiduyuru.com
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (12.05.14 03:58:23)