[]

Kilicdaroglu sadece bir milletvekili mi? Ayricaliklari var mi?

selam,

kilicdaroglu'nun ana muhalefet partisi lideri olmasina bagli olarak meclisteki diger normal milletvekillerinden herhangi bir ustunlugu falan var mi? devlet tarafindan saglanan ozel korumalar, ayricaliklar, makam araci, sofor vs..?

bir de standart milletvekili maasinin yanisira chp'den ayrica yuklu bir maas da aliyor mu? ya da korumalarini falan chp'nin parasi mi karsiliyor?

nasil oluyor bu isler?

tesekkurler

 
protokol de yerlerleri başbaşbakan'dan sonra ondan sonra da mecliste grubu bulunan diğer parti başkanları geliyor. maaş da alıyorlar diye biliyorum ama parti tüzüğüne bakmak lazım. bir de korumaları devlet tahsis ediyor.


  • mr fusion  (11.05.14 22:32:05) 
  • mesa  (11.05.14 22:52:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.