boşa çıkan buzdolabı / Set üstü ocak

soru olarak açtım çünkü önce soracağım. çalışır durumda fakat yaşlı olması hasebiyle korkutan bir buzdolabı var ve yinelenmek isteniyor. bir de unutkan kullanıcıları olması nedeniyle süper çalışmasına ver tertemiz olmasına rağmen yenilenmek istenen bir ocak var. onlar boşa gitsin istemiyorum. nerede nasıl satılmalı? en kötü ihtiyacı olan birine verilmeli ama nasıl?

hepsiburada'ya falan koymalı mı? duyurudan ilgilenen çıkar belki de bu vesileylen. şehir detay falan veririm o zaman.

ikinci el'e sat. olmadı birazdan belki sana bir öğrenci ben almak istiyorum diye yazar. şehir belirtmende fayda var.

  • neo  (10.05.14 21:57:24)
Üniversiteler için dönemin sonuna yaklaşıyoruz ve yurttan çıkacak birçok öğrenci ev ve doğal olarak eşya arayışına girecektir.

Uygun bir ücret karşılığı duyuru aracılığıyla satabilirsiniz bu eşyaları ve her iki tarafın da gönlü olur böylece :)
  • an engineer  (10.05.14 21:59:29)
www.facebook.com okulların alım-satım sayfalarına girip şansınızı deneyebilirsiniz

  • iste o kavunici balik  (10.05.14 22:04:27)