iskandinavya turu yapan var mı? yapılır mı?

geçen yaz interrail yapmıştım avrupada. bu yaz amerika hayallerim vardı ancak bilet fiyatları uçuk olduğundan rotayı yine avrupaya çevirdim. iskandinavya turu yapayım diyorum. sizce nasıl olur.

temmuz sonu - ağustos başı şeklinde 15-16 gün falan sürer. tek başıma yapacağım. tavsiye eder misiniz? yoksa boşver orayı şuraya git dediğiniz yer var mı?

iskandinavyada amerika biletine harcayacağınız kadar geçinmeye harcayabilirsiniz. aşırı pahalı oralar.

onun yerine biraz daha baltık ülkelerine gidebilirsiniz. estonya, litvanya vs.

ryanair biletlerine bakabilirsiniz.
  • goldentitan  (10.05.14 16:57:27)
Trans sibirya ekspresi der cekilirim kenari.

  • brkylmz  (10.05.14 17:06:56)
Iskandinavya'nin cok pahali oldugunu dusunerek polonya, litvanya, letonya, estonya turu diyorum. Yine 15 gunde halledilir, yari fiyatina gelir.

  • kegums  (10.05.14 18:56:40)
tam o mevsim stockholme gitmiştim finlandiyaya filan gidelim dedik hakketen bişey yok gidip napacaksın dediler :D estonyaya gittik onun yerine. sevmiştim ben.
ben müzeydi kütüphaneydi doğaydı göldü seviyorum gezdim, şehir de gezdim ama 15 gün biletler, kalmalar, yemekler çok pahalıya gelir. bi italya-fransa-belçika-hollanda hattı ya da bratislava-prag-viyana gibi değil ne gezilecek yer bakımındn ne ücret bakımından. uçsuz bucaksız göl orman sarışın kızlar bi mcdonalds menüsü 65 kron bu.

  • niye ama  (10.05.14 20:01:42)