ttnet net limitsiz bana son fatura 73 tl geldi sizlerde ne kadar?

daha önce 55 tle geliyordu şimdi 73 tl geldi oha dedim 18 tl çok fazla zam 73 tl düz hesap 100 desen asgari ücret 800 tl yani net asgari ücretin neredeyse 8 de 1 i en yavaş en köhne her yağmur yağdığında iptal olan en sikik net tc de ama dünyada en pahalı net de bizde tıpkı 200 ülke içinde en pahalı benzine domalınması gibi insanlar aziz yıldırım için yürürler ama en pahalı nete en pahalı benzine yürümezler netten yaptığım araştırmada bu bilgilere ulaştım ama yinede sizlere de sorayım dedim sizlerde de 73 tl mi?

Bu sabah itibariyle evime ttnetten bilgilendirme zarfı geldi. 01.01.2014 ... Standart. Superonline'da anlamsız bir şekilde faturamda 20 TL'lik bir indirim yapmış ... Standart. abone oldugumzda 55 idi şimdi 67 .... Eve gelen bildirim zarfını okudum ve 73 Tl yaptık deyince içimden teşekkür ettim sonra çöpe attım.

1 Ara 2012 - Ttnet toplamda 80,73 lira, superonline fiber 59 lira elbette ... baya güzelmiş zaten ttnet 8mb kadar hız limitsiz 70 tl oldu :) Yakında 100de olur :)bu gidişle. ... Ben,Doping 8mbps limitsiz kullanıyorum,ayda 55tl. ödüyorum,Nisan ...

forum.donanimhaber.com

Bunun daha ucuzu yok mu ttnet aboneliğimi iptal ettirsem daha ucuz net yok mu?

  • batmanvegordon  (10.05.14 00:41:25)
64 lira idi eskiden. 2014 yılına girince 67 lira oldu bizim fatura.
hız 20 mbit. 100 gb kota dolunca 3 mbit'e düşüyor. ay sonuna kadar bu hızla devam ediyor...

niye 63 yapmışlar anlamadım. aptal yerine koyuyorlar milleti...
  • kisa bisey olsun istemistim  (10.05.14 00:59:19 ~ 01:04:59)