Yeni Evlenecek Çifte Yatak Önerisi?

1.5 ay sonra evleniyorum kismetse
yatak ve baza lazim
bellona istikbal yatas vs gibi bilindik markalardan alalim diyoruz

son zamanlarda evlenip yatak almis memnun kalmis olaniniz varsa bize marka model onerisi yapabilir misiniz? ne cok sert ne de cok yumusak olsun orta halli bisey lazim
butce 2-2,5 falan max

www.idas.com.tr

bunu tavsiye ettiler bize.
  • cakabo  (09.05.14 23:30:07)
Kesinlikle visco yatak, ama dansite mi ne bi özelliği var kalitesini belirten, onun yüksek olmasına dikkat et. ben iki yıldır gayet memnunum.

  • antihero  (09.05.14 23:33:02)
eksisozluk.com

illa visco diyorsanız en sertinden olsun.
  • faithless  (10.05.14 00:05:20)
Tabi ki lazım Yatak olmazsa olmaz :) Şaka bir yana Çağlayanda Bellona bayiinde visco yatak yastıklarda indirim vardı.. Visco yastık 12.99 tl idi.

  • cunupkral  (10.05.14 00:07:37)
İsbir veya viskolove. Diğer viscolar uyduruk.
edit: arkadaşlar yataş yatakçı değil, istikbal, bellona falan da değil. mobilyacı onlar. yatağı yatakçıdan alın rahat etmek istiyorsanız.

  • Lim5  (10.05.14 09:35:05 ~ 17:09:31)
en güzeli yataş'tır.

mağazasına uğra, kampanyaları oluyor, internette değil mağazaya özel.
  • [silinmiş]  (10.05.14 10:18:43)
visco yatağı genelde yeni evlenenlere tavsiye etmiyorlar.

rahat uyku vs. başka aktiviteler arasında tercih yapman gerekiyor, visco rahat uyku için iyi.
  • plainwalker  (10.05.14 10:30:00)
viscoya gerek yok istikbal ve bellonaya bakin

  • technicalte  (10.05.14 13:53:47)
direk önerim yataş athletic. visko falan takılmazsan tabi.

  • eksi sozluk e bir daha geldim  (10.05.14 13:55:37)