resim yorumlamaya çalışıyoruz

1- çocukluğundan beri eline ilk kez boya kalemi alıp direkt bu yandakini ortaya çıkarmış birisi için nasıl bir yorum yapabiliriz? (ruh hali vs)

2- bu "eser" ile ilgili ne yorum yapılabilir?

Aslında renkli bir kişilik ama aklı biraz dağınık ve hayatında bazı karartılar var. Bu olumsuzlukları dağıtmaya çalışıyor, iplerinden kurtulduktan sonraki hayatının aslında gayet eğlenceli ve keyifli olabileceğini düşünüyor.

Ps: yorumlarımız profesyonel değildir :p
  • pandispanya  (09.05.14 16:45:04)
bu insan ya ailesinden bir büyükle görüşmüyor, ya da kafasında gerçekleşeceğini düşünmediği bir hayali var
ya da uzun zamandır sakladığı ve artık saklamaktan bıkıp ortaya çıkmasını istediği bir sırrı var.

  • innerbliss  (09.05.14 16:47:57)
mobil kullanıcıları düşünüp link de verseydiniz keşke. biz de yorumlardık en azından. paramızla rezil oluyoruz burada.. =/

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (09.05.14 16:48:24)
bu resmi yapanla kanka olunur. eğlenceli, sürrealist kişilik :))

  • rock n roll  (09.05.14 16:48:33)
biz siz onlar bensiz daha mutlular'ın isteği üzerine link: tinypic.com

  • letheavendangered  (09.05.14 16:51:53)
çevresindeki bazı insanların abidik gubidik şeylerden anlam çıkarmaya çalışmasından dolayı canı sıkılmış çocuğun o.O

  • mhmtt  (09.05.14 16:54:02)
renk secimi ve desenlerin ic ice gecisine dayanarak dmt transında olabilir diyorum.
ayrica kimi yerlede golgeleme yapmaya calismis. ucuncu boyut hissi vermis distaki koyu siyahlarla. dairesel formlu calisma olmus. sivri ve sert koseler goremedigim icin cocugun kavga ve gurultuyu sevmeyen kendi halinde, bariscil birisi oldugunu da ekleyeyim.

  • nax  (09.05.14 16:54:36 ~ 16:57:42)
canı sıkılınca karalamış ve çizdiğinin de üzerinden 2. sini çizerek bir yerde birleştirmiş.

derste sıkılınca yaptıklarımıza benziyor.

yani son derece anlamsız geldi bana. canı sıkılmış bir de boyamış işte.

ruh hali sıkkın bunalmış :((
  • buiret  (09.05.14 16:58:25)
renkli de olsa sınırları olan biri.
kalple ya da spesifikleştirmeden vücudunun sol tarafıyla ilgili herhangi bir sorunu var mı?
ayrıca midesine düşkün biri (bu tabiri anlar mısın bilemem).
bunlar dışında kendisini durduran bir şeyler var gibi hayatında. ya da mutluyken bile arka planda aksi bir duygu hep duruyormuş gibi.
sakin biri genel olarak.

tamamen atmaca. gerçeklik garantisi bulunmamaktadır.
  • uzunuzunilgi  (09.05.14 17:03:24 ~ 17:04:10)
uzunuzunilgi, sol tarafında problemi var mı bilmiyorum, ve midesine düşkün demekle de ne demek istediğini tahmin ettiğin gibi, anlamadım :)

  • letheavendangered  (09.05.14 17:05:20)
@letheavendangered, yemeyi seven desem de aynı anlamı karşılar .)

  • uzunuzunilgi  (09.05.14 17:08:54)
asdasda ben de başka bir anlamı mı var acaba diye düşünmüştüm sen öyle diyince.

  • letheavendangered  (09.05.14 17:11:39)