Ryanair gün geçtikçe ucuzlar mı?

Merhaba 2 gün önce bilet kontrol etmiştim 40 euroya görmüştüm ama almadım salak gibi, dün tekrar bakınca 80 euro olmuş bekledim bugün yine baktım fiyat aynı 80 euro. Merak ettiğim bunun fiyatı düşer mi ileride, çünkü garip bir fiyatlandırması var bu ryanair'in. Ayrıca bir arkadaşım 2-3 gün kovaladım düşünce aldım demişti, ondan soruyorum.

Bira başka teori de ryanair'e tekrar bakınca fiyatlar artar diyorlar, ip kaydediyorlarmış felan filan ama telefondan da girdim baktım fiyat aynı pahalı.

var mı bir taktiğiniz burdan ucuza bilet almak hakkında, tamam belki 80 euro çok değildir uçak bileti için ama 30 euroya bilet alabildiğim yere 80 verince kötü hissederim :)

Ucuzlamaz sadece last minute diye bir olayı var. Kalan biletler veya iptal olan rezevasyonların yerine satmaya çalışıyorlar ama çok çok düşük bir ihtimal. Double ticket yapıyorlar falan o arada yakalarsın.

Ryanair de genelde 2-3 ay önceden almak lazım. ilk 5-10 koltuk 3-5€ lardan gidiyor. daha sonra zamanla artıyor.
  • croswell  (09.05.14 16:22:31)
tamamdır teşekkürler :)

  • justinial  (09.05.14 16:26:40)
arama motorundan bütün arama verilerini, çerezlerini sil. o zaman 40 euroya bulabilirsin belki, firmaların piçliğidir bu olay aynı uçuşu 2.ye kontrol edersen fazla fiyat verir, uyanık olalım !

  • mhmtt  (09.05.14 16:50:47)
ben 2 yıl önce mayıs ayında bilet almıştım ağustos için selanik-roma arası. temmuzda baktıımda yarı fiyatına inmişti. epey şaşırmıştım.

ama kesin bişey yok tabi
  • akşemsettin  (09.05.14 17:27:22)