Ejderha Mızrağı Serisi

Dostlar

Ejderha Mızrağı serisini merak ediyorum ancak hangi kitaplardan başlamak gerek, ana seri hangisidir bilemiyorum. Galiba bu evreni kurgulayan yazarların dışında başka yazarlar tarafından da kitaplar yazılmış. Az bilgi verin hele...

Sağolun, varolun

Burka

simdi bir suru ara kitap var, yani seriler bittikten sonra cikmis. bunlarin bazilari gercekten cok guzel ben sonradan okudum ve cok fark etmedi. sende oyle yapacaksan:

1) ejderha mizragi destani (seri)
2) efsaneler uclemesi (seri)
3) ikinci nesil
4) yaz alevi ejderhalari
5) ruhlar savasi (seri)

valla yeniden mi okusam naapsam. nasil cekici geldi simdi.
ayrica: kapi kulbu kafali!
  • cursed  (09.05.14 02:44:18)
cursed çok güzel anlatmış. alacağın ilk kitap güz alacakaranlığı ejderhaları.

  • aelfinn  (09.05.14 04:07:49)
hayııııııııır, lütfen ruhdöveni ve silah kardeşliğini okumadan başlamayın. ilk 2 kitap bunlar değil ama en iyi başlangıcı bu iki kitap sayğlayacaktır.

  • in search we trust  (09.05.14 09:17:04)
in search we trust' a katılıyorum. Ruhdöveni ve silah kardeşliği ile başlarsanız kronolojik sırayla gitmiş olursunuz.

  • archmage mahmut  (09.05.14 11:15:26)