fotograf bulma ve bastırma

news.distractify.com

bu linkte olan fotografların bazılarını (yaklaşık 40 tane kadarını) bastırmak istiyorum ama yüksek çözünürlüklü olanlarını nerden bulurum bilemedim.

birde bunları bastırıp evimde kullanacağım 20*30 ölcekli olarak ama fotograf baskı yaparsam maliyet yüksek oluyor en uygun fiyatlı nasıl yapabilirim.

resmin üzerine gelip sag tik, menü acilir, chrome kullaniliyorsa s harfine tiklanir, resim aratilir, all sizes denir, (burda önce istenen degerlere yakin var mi bakilir yoksda..) sagdan ayarlardan advanced search denir, Then narrow your results by... image size: kismina istenen deger girilir. ben bu sekilde yapiyorum ama 40 resim ugrastirir. cogu da eskiyse bulmaniz imkansiza yakin.

firsat varsa 4chande yüksek cüzünürlüklü paylasimlarin oldugu sectionda tread acin. cok temiz arsiv olusabilir aninda. olusmayadabilir ama.

fiyata gelirsek bir defasinda ögrenci bütcesiyle 200 üzeri resim bastirmistim teknosadaki makinelerden indirimi sömürmek adina. iyiydi.
  • wiillii  (09.05.14 01:47:23)