Çok bitkin hissediyorum, ne oluyor bilmiyorum

Tam olarak doğru kelime bitkin mi bilmiyorum ama şu anda hiçbir şey yapmaya halim yok. Gece 1'de yattım. 6'da kalktım ders çalışayım diye. Kalktım elimi yüzümü yıkadım ve bir daha yattım. Sinüzitten dolayı başım ağrıyor, kalkınca iyi hissetmedim kendimi. Saat 7:30'a alarm kurdum. Hiç zorlanmadan uyandım, alarmın ilk çalışında uyandığımı bile hissettim. Kalktım, bizimkiler uyuyordu. Ses çıkarmamak için bir daha yattım. En son 9'da kalktım. Güzel bir kahvaltı ettim. Portakal suyu ve kahve içtim, evden çıktım. Okula geldim, çay ve sigara içtim 4'er defa. Böyle yüzüm gözüm şişmiş gibi hissediyorum, inanılmaz derecede bir bıkkınlık ve yorgunluk var. Soğuk suyla elimi yüzümü de yıkadım ama hakikaten insan bu kadar isteksiz olabilir herhangi bir şey yapmaya.
Bir saattir kütüphanede masa başındayım, ders çalışmam lazım. Ama ekşi'de dikkat eksikliği ile ilgili bir şeyler okudum. 1,5 saat sonra sınavım var, benim içimden oturmak bile gelmiyor. İnsanlarla göz teması kuramayacak kadar halsiz olduğumu hissettim az önce. Bilmem anlatabildim mi. (Yani göz teması kurmak yormuyor, ama konuşurken başka yerlere bakarak konuşuyorum)
Nedir bu içinde bulunduğum halin sebebi? Var mıdır biraz yardımcı olabilecek biri?

Teşekkürler bu uzun yazımı okuyan herkese. Cevap verenlere çift teşekkür...

bahar yorgunluğu olabilir. vitamin desteği almanı öneriyorum. solgar'ın sitesine girip kafana yatan bişeyleri alabilirsin.

  • camino real  (08.05.14 15:37:06)
  • vfgerty  (08.05.14 15:37:43)
bi gofret, cikolata filan yiyin.

  • kartonpiyer  (08.05.14 15:37:49)