uçak bileti

selam,

skyscannerdan bilet sorguluyorum. almak istediğimi gidiş dönüşü seç diyorum (ikisi de anadolu jet) geziko diye bir siteye yönlendiriyor, orda tam çıkan fiyat ekstra ücret yok. ama anadolu jetin sayfasından aynı rezervasyonu yapınca 11 lira daha fazla fiyat çıkıyor. fikri olan var mı? gezikodan almak istemiyorum bileti.

uçak siteleri senin cookie'lerine falan bakıyor, hee diyor bu bilete gerçekten ihtiyacı varsa, yani alıcıysa, bi miktar fiyatı yükseltiyorlar.

  • hjarteblod  (07.05.14 15:59:04)
Geziko alacağı komisyonu düşük tutup indirime yansıtmış demek ki.

Almak istemiyorsan 11 TL fazla verip al Anadolu Jet'ten.
  • cakabo  (07.05.14 16:00:18)
Aerobilet'e de bak, son sayfada komisyon gecirmiyolar ve Anadolu jet biletleri ucuz oluyor orda.

  • black sabahat  (07.05.14 16:38:44)