Gezi Davası Sanığı/sanık arkadaşı olan var mı?

Selam gençler, biliyorsunuz gezi davaları son sürat devam etmekte Benim de 255 kişiyle birlikte dahil olduğum dava pazartesi günü başladı. Her gün 25'er kişiyi kapsayacak şekilde dava sürüyormuş. Benim duruşmam 14 mayıs çarşamba günü.

Davada tanıdığı olan, sanık olan, avukat olan varsa bilgilendirme yaparsa sevinirim. Şu anda ne avukatım var ne de herhangi bir savunma dosyam. Ona göre hareket edeceğim ben de.

not: İstanbuldayım. Benim davam 55. Asliye Ceza Mahkemesinde devam ediyor.

bulunduğunuz ilin baro'su yardımcı oluyordur belki. zamanında olmuşlardı bayağı.

  • empati kuramayan psikolog  (07.05.14 14:49:04)
taksim dayanışması'yla iletişime geç. hangi şehirdesin?

  • olivia ofrenda  (07.05.14 14:49:42)
arkadaş kocaeli'de herhalde. tkp bürosuna gidip durum böyle böyle, sizin avukat beni de savunsa olur mu diye bir sorabilirsiniz =)

  • john lee hooker  (07.05.14 14:53:15)
Cagdas hukukcular dernegine git bilgi al bunlarla genelde onlar ilgileniyor

  • wild honey suckle  (07.05.14 14:57:05)
İstanbuldayım arkadaşlar. O zaman ben Çağdaş hukukçular derneğinden birilerini bulayım.

  • steam  (07.05.14 15:00:56)
En iyisi o. Cok ilgililer ama isin icin orgut uyeligi girebilir onlarla takildigin icin:) saka bir yana gecmis olsun umarim pacayi kurtarirsin.

  • wild honey suckle  (07.05.14 15:09:12)
Örgüt üyeliğine dahil olmamam için ne yapmam lazım peki?

  • steam  (07.05.14 15:25:05)
merhaba, çhd'li bir avukatım. özel mesajla benimle iletişime geçin lütfen.

  • dahili meddah  (07.05.14 15:59:57)