pazar günleri bile doğru dürüst yeşilçam filmi verilmez oldu

neden??

adamlar milyon tane dizi çekiyor. ee bunların tekrarları var, tekrarlarının tekrarları var. eski türk filmlerine sıra gelmiyordur.

  • damdanakan  (06.05.14 22:10:38)
star'da bazen diziler miziler bittikten sonra koyuyorlar akşamları, hd falan oluyor hem de yenilenmiş falan güzel oluyor.
bir de kanal 7'de görüyorum bazen.

  • rabbititus  (06.05.14 22:34:13)
onlar türk toplumunun dönüştürülmesi için bir dönem bir araç olarak kullanılıyordu, köyden indim şehire gibi filmler mesela kentsel dönüşüme psikolojik zemin hazırladı. elbette kentsel dönüşüm değil sadece, o dönemden bu döneme toplumda değişen neler varsa hepsinde az çok etkisi var.

şimdi işleri bitti, bir sonraki aşamaya geçildi, onlar da diziler mi veya ne yayınlanıyorsa televizyonda onlar aracılığyla gerçekleştirilmeye uğraşılıyor.
  • dafaiss  (06.05.14 22:44:18)
Planet Türk izle. Sabah 7'de kalkıp siyah-beyaz izliyorum bi de. Mis gibi habersiz, reklamsız salt sadece Yeşilçam filmleri var. Hem de en güzellerinden.

  • bana da mi lolo  (06.05.14 23:19:41)
eğer uydu kullanıyorsan 6-7 tane kanal var 24 saat türk filmi yayınlıyorlar.Kötü tarafı yarım saat süren gergedan vb reklamları.
neden yayınlamıyorlar bana göre bir şekilde dizileri herhangi bir zamanda tekrar yayın da olsa izleyiciye izletip devamının izlenmesini sağlamak olabilir.

  • eyyar  (07.05.14 12:02:43)
kanal 7 çoğu akşam veriyor, evet. özellikle kemal sunal filmleri. hatta seçim zamanı coşup zübük bile verdiler.

  • john lee hooker  (07.05.14 12:04:37)