Dota, LoL vb oyun fanatikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu oyunun oyuncu profili nasıl? Bunlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

aynı bokun yeşili bence. ben dota'cıyım. pek bir fark görmüyorum.

  • cilgin fantezilerin adami  (06.05.14 20:40:53)
işte genelde üniversite öğrencisi. zamanı bol olan. hala ne zevk aldıklarını anlamadığım bir oyunla zaman öldürüyorlar. ben sevemedim bir tek. bu kadar.

  • kablelvuku  (06.05.14 20:42:37)
Onu kastetmedim aslında. Nasıl insanlar bunlar? Hayatta ne yaparlar vb

  • cemlemikonusuyorsun  (06.05.14 20:43:02)
Ben calisiyorum. Makina muhendisi bir firmadayim, 280000 metrekare bir hastane isi var elimizde, onu yapiyoruz.

  • fortisvita  (06.05.14 20:48:49)
DotA oynayan kiza nikah basilir, LoL oynayan kizla anca seks yapilir

  • düşünüyorum öyleyse vurun  (06.05.14 20:48:55)
Evet, başka neler yapıyorsunuz diye merak ediyorum aslında. bii kaç arkadaşımın hayatı karardı bu tarz oyunlar yüzünden. Merak ediyorum sadece.

  • cemlemikonusuyorsun  (06.05.14 20:49:15)
büyüyecek çocuk olarak görüyorum. eğleniyorlarsa ve geleceklerini olumsuz yönde etkilemiyorsa bırakınız yapsınlar.

  • click here to see her naked  (06.05.14 20:50:14)
dönem dönem böyle mmo'lar çıkar genç kesimin aşırı ilgisine maruz kalan. kayan hayatlar, bırakılan okullar falan, ekstrem durumlar görülebiliyo yani. normal aslında. 10-12 yıl önce bu aylarda ultima online oynayarak deliriyodu millet. sonra knight online, silkroad falan geldi. normal yani ne düşüneyim. "oyun oynayan orospudur" mu diycez.

  • hjarteblod  (06.05.14 21:03:35)
arkadaşlar kızmayın ya :d merak ettim sordum, kötü bi niyetim yok

  • cemlemikonusuyorsun  (06.05.14 21:04:58)
20 yasında bı arkadas var adamın en buyuk eglencesı bu. asırı keyıf aldıgını soyluyor zamanında eve kapanıp gunlerce cıkmadan oynamıslıgı var.

  • brkwashere  (06.05.14 21:20:06)
lol'ün türkiye yaş ortalaması 9-10 yaş. dota 2'nin de öyle olabilir. dota'nın warcraft içinden oynanan hali çok güzeldi. ilk çıktığı zamanlarda güzeldi. sonra oraya da saf-salak tipler doldu.

  • nawar  (06.05.14 21:23:16)
yas 32, su anda diablo oynuyorum.
yas 12 iken atari salonunda street fighter oynuyordum :)
bugun saat 6-9 arasi "amazing spider man"i izledim imax istinyede.
birazdan da fairy tail izleyecem.
uyumadan once de 30-40 sayfa "elminster: bir buyucu yaratmak" okuyacagim.

sevgiler.
  • cursed  (07.05.14 01:44:23)
okula gidiyorum mesela ben, sınavlara falan çalışırken bırakıyorum oyunu hmm dışarı mışarı çıkıp sosyalleşiyorum da. beş-altı kişi aynı evde toplanıp sohbet muhabbet eşliğinde birbirimizi kesiyoruz güzel oluyo.

  • iste o kavunici balik  (07.05.14 01:46:23)
ikisi de çok büyük oyuncu kitlesine sahip oyunlar ve bu kişileri hiçbir şekilde genelleyemeyiz diye düşünüyorum bir dota hastası olarak. millet oynuyor, ben oynamayıp profesyonel maçları izliyorum.

içimizde benim gibi hayatsız elemanlar da var, iş güç sahibi adamlar da var. alt tarafı oyun bu amk. kimisi için hayatındaki en önemli uğraştır, kimisi için stres atma aracıdır. oynadığı oyun üzerinden insanlara sallamak kadar aptalca, ezikçe bir şey görmedim hayatımda.

sektör olacak kadar büyüdü bunlar, milyon dolarlık şeyler haline geldi. bilmek zorunda değilsiniz tabii ki ama bilmeden sallamayın en azından mal gibi.

(genel konuşuyorum, duyuru sahibine ya da herhangi birisine tepki değil bu, genel bi şey)
  • pescador  (07.05.14 01:47:39)
@pescador
bence mal sensin
bunu buraya yazmak ezikçe :@
  • hjarteblod  (07.05.14 10:36:09)
@hjarteblod, sus lan ultimacı şerefsiz, balıkçı ezik

  • pescador  (07.05.14 10:37:36)