90'lardan ispanyolca bir şarkı

İspanyolca bir şarkıydı.. Klibinde eğer yanılmıyorsam elinde gitarı ve güneş gözlüğü olan bi abi ''gipsy kings'' e benzer akdenizli ses tonuyla söylerdi bu ispanyolca şarkıyı.. Diğer bir hatırladığımda şarkının içinde ''amor'' kelimesinin sıkça geçtiği idi.. Lakin demin youtube'ta amor diye bir arama yaptımda bir ton şey çıkıyor.. Geçenlerde yine duydum bu şarkıyı hasta kaldım.. Hatırlayan ya da bilen birileri var ve paylaşırsa berhudar olurum..

amor amor - lolita flores

gibi sanki?

hatta yeliz adli sarkicimiz da "yalan" adiyla soylemisti.

www.youtube.com
daha bugun dinledim..

edit: "abi" dediginizi sonradan gordum. ama bu sarkiyi da mutlaka edinin.
  • la traviata  (08.06.09 00:38:37 ~ 00:44:27)
tabii erkek dediginiz icin, gipsy kings - amor amor diyorum bir de.

(bkz: #6542240)

www.youtube.com
  • la traviata  (08.06.09 00:40:32 ~ 00:41:23)
bir de yine gipsy kings'in amor'u var.. ama sanki bir onceki amor sizin dediginiz gibi sanki?

www.youtube.com
  • la traviata  (08.06.09 00:43:50)
@la traviata

malesef bunlar değildi.. Yönlendirmiş olmayım ama sanki eski bir şarkının coverından ziyade yeni bir şarkıydı.. Birde öyle çok hareketli bir şarkı değildi..

edit: bu arada ilk verdiğiniz linkteki şarkıda duyduğum ama ismini bilmediğim şarkılardan biriydi :)
  • joehigashi  (08.06.09 00:45:11 ~ 00:46:42)
www.youtube.com
tarkan'dan "asla vazgeçemem"

  • tembel degilim useniyorum  (08.06.09 00:50:04)
yok yok bunlarda değil.. Aslında geçen radyoda duyduğumda keşke mp3playera kaydetseydim de buraya link verip sorsaydım diye kafamı duvarlara vuruyorum şimdi..

  • joehigashi  (08.06.09 00:56:50)
no volvere cikarsa eger sarki cidden atarim kendimi pencereden.

  • la traviata  (08.06.09 00:57:04)
içime dert oldu bu şarkı ha , talisman - moonlight diyorum.

  • madrigal  (08.06.09 10:13:48)
arkadaşlar malesef bunlar değil..

@hoochie woman

julio iglesias'tan gençti ya bu adam.. Ondan eminim..
  • joehigashi  (08.06.09 13:05:06)
nino - amor

  • merry shelly  (10.06.09 16:08:16)