Okulu bırakmak isteyen kız çocuğu

Akrabalarımdan birinin kızı erkek arkadaşıyla evlenip okulu bırakmak istiyor kız 15 yaşında annesi babası çaresiz tek çocuk olduğu içinde üstüne gidemiyorlar ne yapmaları gerek

bi temiz dayak atsınlar, düzelir. olmadı yan yatırsınlar.

  • anil  (06.05.14 18:26:21)
psikiyatriste götürsünler. erkek arkadaşı kaç yaşında?

  • rock n roll  (06.05.14 18:26:43)
20 yaşında işşiz güçsüz serserinin teki

  • Sandman  (06.05.14 18:29:24)
anlatsınlar o ergene. ileride orkid almak için bile kocasına ağız eğeceğini.

  • rock n roll  (06.05.14 18:29:40)
adamı da şikayet etsinler, uzak dursun 15 yaşında çocuktan.

  • rock n roll  (06.05.14 18:32:04)
zaten kaçmasın diye babası bütün gün peşinde

  • Sandman  (06.05.14 18:32:59)
Çocukların cinsel istismarı
MADDE 103. - (1) Çocuğu cinsel yönden istismar eden kişi, üç yıldan sekiz yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Reşit olmayanla cinsel ilişki
MADDE 104. - (1) Cebir, tehdit ve hile olmaksızın, onbeş yaşını bitirmiş olan çocukla cinsel ilişkide bulunan kişi, şikâyet üzerine, altı aydan iki yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
(2) Fail mağdurdan beş yaştan daha büyük ise, şikâyet koşulu aranmaksızın, cezası iki kat artırılır.

Kızı pedagoga, lavuğu da savcılığa versinler. İlişki olmamışsa da istismardır desinler.

Edit: Bu arada şiddet yanlısı değilim; ama o lavuk için meşe odunuyla karakter kazandırma sanatı yoluna gitsinler derim.
  • g man  (06.05.14 18:35:35 ~ 18:47:32)
büyük konuşmiyim de benim kızım olsa döverdim.belki bi şeyler yaşamışlardır kız zorunda hissediyodur ve ailesiyle paylaşamıyodur.dayak çözüm değil tabii ancak profesyonel destek alınmalı.tıp çaresiz kalırsa o zaman dövsünler.allah korusun zor bi durum olsa gerek.

  • bana da mi lolo  (06.05.14 18:37:15)
çocuğu dövsünler, mahkemeye vermekle tehdit etsinler
kızı eve kapatsınlar, dışarı salmasınlar
zorla güzellik olur
  • dafuq  (06.05.14 18:41:03)
üstüne gitmekten korkmak olayı daha da sıkıntılı bir duruma sokar. alsınlar karşılarına konuşsunlar. gerekirse tepkilerini en sert haliyle göstersinler. profesyonel yardıma almak etkili olur.

o erkek arkadaşın birkaç kemiğini kırmak gekeriyor ayrıca.
  • battal gemalmaz  (06.05.14 18:41:25)
bana takılsın biraz, aklı başına gelir.

  • grimer  (06.05.14 18:42:31)
offfofff işiniz çok zor...
alıp defalarca konuşmak lazım... gittiği okulun rehberlikçisinden tutun da psikoloğa kadar kim varsa götürün... bir de erken yaşta evlendiği için pişman olanların videolarını izletin. çocuk gelinlerle ilgili videoları izletin...

  • inanmazsan inanma  (06.05.14 18:52:15)
çocuğun annesi babası ne diyor?

  • rock n roll  (06.05.14 18:56:20)
anne babası kızın tahsil hayatını bitirmesini istiyor

  • Sandman  (06.05.14 19:00:02)
tabi ki tahsil yapmasın isterler. yoksa tahsil yapsa o kız, onların kötü oğluna bakar mı?
bir de bedava hizmetçi işte ne güzel. kızın annesi babası sakın bu işin peşini bırakmasınlar.

  • rock n roll  (06.05.14 19:14:48)
rock n roll, tahsil yapmasın isteyen kızın anne babası olsa gerek. kızı oğlandan uzaklaştırmak için okuldan almayı düşünüyorlar sanırım.
onun yerine "her gün okula bırakıp okuldan alabiliriz gerekirse, bunu yapmaya mecbur bırakma bizi" diyebilirler gerekirse.

  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (06.05.14 19:20:22 ~ 20:35:29)
Burası empati yoksunu inanlarla dolmuş.

İstediğiniz kadar takip edin, görüşme diyin, kısıtlamalar getirin, bunlar asla çözüm değil, aksine kızı ve oğlanı birbirine daha güçlü bağlar.

Çocukların ufku dar, bu onların suçu değil, onların ufkunu genişletin.
  • grimer  (06.05.14 19:25:15)
g man +1

15 yaşında ki kızla ne işi var 20 yaşındaki adamın.
  • kuzey li  (06.05.14 19:32:05)
" tek çocuk olduğu içinde üstüne gidemiyorlar "

demişsiniz de, valla ben de tek çocuğum, öyle bişeye kalkışsam şu an sağ değildim öyle diyeyim. tekse tek nedir yani.
  • shiranai  (06.05.14 19:37:05)
Yasal evlenme yaşı en az 17 olduğundan şu aşamada evlenmesi zaten mümkün değil. Bunun mümkün olabileceğini ona kim söylemiş?

  • wenlock  (06.05.14 19:51:15)
bi de bu fatih harbiye dizisini izlesin. aslı diye bi kız var orda aynı gittiği yol. ayyy kaynanasını düşündükçe içime fenalıklar basıyo

  • shiranai  (06.05.14 20:14:11)
ayırsınlar kızla erkeği, erkeğe çeki ben veririm.

evlaadım, bu çeki alacaksın ve kızı bir daha görmeyeceksin...
  • [silinmiş]  (06.05.14 20:20:40)