Ciceksepeti'nden memnun musunuz?

Anneler gunu icin anneme cicek siparisi vereyim diyorum, henuz vermedim daha, saat filan belirtiliyor, bir gun onceden versem de o saatlerde gonderiyorlar mi ?

bir de 50tl'yi gecmeyen cicek onerilerinizi alabilir miyim , ben sunu gordum de pek hos degil sanki, zevksizim biraz. www.ciceksepeti.com

duzen: urunun kastamonu'ya gonderim yapmasi gerekiyor. para limitini yukseltelim o zaman biraz :)

duzen 2: yurt disinda oldugum icin cicekcileri aramam biraz zor, internetten siparis etmek en mantiklisi gibi geliyor.

çiçek sepeti'nden memnunum, bugüne kadarki hiçbir siparişim sekmedi ama 50 lirayı geçmeyen çiçeği zor bulursun.. sıradan çiçekçilerde, en basit aranjmanlar bile 40-50 liradan başlar.. =)

bu arada anneler günü dediğimiz şey senede bir defa olan bir şey.. en azından bir defaya mahsus paraya kıy da şöyle bi saksı çiçeği al. kalıcı da olur hem: www.ciceksepeti.com
  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (06.05.14 12:27:52 ~ 12:29:55)
3 buyuk sehirden birisi degilse, yerel cicekcilerin sitelerine bak googledan. arayadabilirsin, gondermeden once cicegin resmini cekip yollayabiliyorlar falan. hem daha hesapli olacaktir,

  • jedilance  (06.05.14 12:30:25)
  • iste o kavunici balik  (06.05.14 12:57:02)