hidrellez de bisey yapiyo musjnz?

Neler?

gül ağacı olmadığı için dilek dilemedim. dileğini kağıda yazıp ya da çizip gülün altına koymak gerekiyor.

  • rock n roll  (06.05.14 00:58:52)
Dilekleri çizip gülün dibine gömdük.

  • oldboy  (06.05.14 01:00:20)
gül ağacımız var. annem az önce gitti altına para gömdü 25 kuruşluklardan.
bi de dua etti üfledi :D

  • Skey295  (06.05.14 01:01:05)
şimdiye kadar ne yaptıysam hep başkaları sahip oldu. yapmıyorum artık bi şey. onlarda sahip olmasın, bok yesinler.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (06.05.14 01:01:45)
gittim gül ağaçlarının altına bişeyler gömdüm. umarım gül ağacıdır gömdüklerim :( emin değilim :(

  • ron dennis  (06.05.14 01:09:27)
10 sene önce falan anlamını bilmeden ateşten atlıyodum işte. çocuğuz ya, aksiyon olsun sırf. artık hiç bi şey yapmıyorum.

  • xenophobe  (06.05.14 01:18:12)
Arkadslar daha hizir-ilyas sabaha karsi gececek vakit var hadi Allah kabul etsin elcilere zeval olmaz..:)

  • Barbunya2  (06.05.14 02:19:54)
toprağa gömülmez ki. biz dileklerimizi yazıp, çizdik kurdeleyle gül dalına bağladık. sabaha karşı da alıp göle suya atıcaz. :)

  • my december  (06.05.14 02:26:31)
yahu bakire de kurban edin oldu olacak..
te allam hurafelere..

  • zenciamacalismiyor  (06.05.14 03:57:59)
Evimin bahçesinde gül ağaçları var, onun dibine küçük bir kağıt ve küçük bir dilek gömdüm :)

  • [silinmiş]  (06.05.14 07:09:20)
Gece dilek gomme, para asma olayindan sonra bu gun hidirellez gezmesi var.
Yesillikli, suyu olan bi yere gidip allaam ne guzel yaratmisin diyip gelinecek.

Ben degil :/ hic bi guzel organizasyona dahil olamiyorum. Delircem.

Hurafe de degil, baya yaz geldi diye mutlu oluyoruz iste.
  • cecilia  (06.05.14 09:20:12 ~ 09:21:12)
Evt ya kimsenin tavuguna kistt! Demiyoruz eglence atraksiyon iste..gayet guzel..pazitif enerji bu tur etkinlikler insankari ortak hareket etmeye birlikte irtak busyler tapmay baglar .gelenek oldu iste .bence guzel..

  • Barbunya2  (06.05.14 10:45:41)